Aktuality, Trebišov    05.05.2022

Poďakovanie dlhoročnému darcovi

Darovanie krvi by malo byť bežnou súčasťou nášho života, pretože nikdy nevieme, kedy najvzácnejšiu tekutinu budeme potrebovať my alebo naši blízky.

Preto si vážime každého jedného darcu. Obzvlášť, ak sa niekto rozhodne darovať svoju krv 140 krát.

Týmto by sa chceli v mene celého vedenia nemocnice poďakovať pánovi Jozefovi Dzureňovi, ktorý dňa 4.5.2022 absolvoval svoj 140 odber, ktorý bol zároveň aj jeho posledným, nakoľko v júni dovŕši 65 rokov.

Ďakujeme mu za tento humánny a dobročinný rozmer, že vždy ochotne a s radosťou prišiel a podelil sa o „kúsok seba“ v podobe najvzácnejšej tekutiny

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO