Poďakovania

 • Poďakovanie MUDr. Alene Rovňákovej, lekárke HTO

  Som už 7 rokov pacientkou MUDr. Rovňákovej Aleny s vážnou diagnózou. Aj touto cestou by som sa chcela jej poďakovať a vyjadriť uznanie jej práci.

  Venuje mojej diagnóze maximálnu pozornosť, množstvo času, keďže neustále musí konzultovať s hematológiou v Košiciach a okrem toho trpezlivo rieši aj ďalšie moje zdravotné problémy, ktorých neustále pribúda.

  Moje poďakovanie patrí aj sestričkám hematológie, ktoré sú tiež veľmi milé, šikovné a veľmi obetavé.

  Pacientka Magdaléna Macková.

 • Vážená pani primárka MUDr. Vasilová a celý kolektív novorodeneckého oddelenia,

  ubehlo už dvanásť rokov odvtedy, čo k vám na oddelenie priviezli z vranovskej nemocnice, moju čerstvo narodenú dcérku…

  Mala obojstranný zápal pľúc a môj strach o ňu bol neopísateľný. Vy, vaše kolegyne lekárky i zdravotné sestry ako perfektný, fundovaný a zohratý tím ,ste sa zaslúžili o to že moje počiatočné obavy sa pomaly rozplývali, že ste moju dcéru vyliečili a teda zachránili a po pre mňa nekonečných, jedenástich dňoch, som so svojím malým pokladom mohla odísť domov.

  Odvtedy si stále uvedomujem, koľko detičiek také šťastie nemalo a že je úžasné, že moju dcéru ste liečili práve vy. Často na vás všetkých myslím a síce, že na vašom oddelení pracovali a iste stále pracujú odborníci, ale zároveň s nesmierne ľudským a empatickým prístupom.

  Okrem mojej dcéry ste vtedy tak trochu liečili a povzbudzovali aj mňa. Lyduška má už dnes dvanásť rokov, je zdravá, krásna, šikovná, má nesmierne veľa záujmov a robí nám všetkým veľkú radosť. A ja si pri nej uvedomujem, že nebyť vás, možno by mi dnes ostali iba oči pre plač.

  A tiež cítim, že je na mieste aj dnes, keď sa deje vo svete toľko zla, keď umierajú aj u nás nevinní ľudia a žiaľ aj deti, poďakovať Vám, pani primárka a celému vášmu kolektívu za život mojej dcéry. 

  Slová, ktoré Vám teraz píšem, vo mne dozrievali už veľmi dlho a viem že ubehlo odvtedy veľa času, no hovorí sa, že na poďakovanie nikdy nie je neskoro, a teda prijmite to moje aspoň dnes. Vždy budem vďačná za to, čo ste pre moju dcéru a aj pre mňa urobili. Želám vám všetkým hlavne zdravie, veľa fyzických aj psychických síl a tiež vďačných a spokojných mamičiek…

  Ústretový a chápavý zdravotnícky personál, ktorý má svoju prácu rád a rozumie jej, tak ako to bolo u vás, totiž nie je samozrejmosťou. Nech je môj e-mail poďakovaním, ale aj povzbudením vo vašej náročnej práci, ktorú každý deň vykonávate…

  s úctou Silvia Kocáková s dcérou Lyduškou

 • Vážená. PhDr. Mária Hudáková, námestníčka OSE
  dovoľte mi prosím, aby som sa i v mene prítomných zástupcov Spoločnosti Parkinson Slovensko veľmi pekne poďakovala za pozvanie na XIII. Humenský deň ošetrovateľstva, ktorý bol zameraný na špecifickú ošetrovateľskú starostlivosť v neurológii.
  Samozrejme poďakovanie patri aj riaditeľovi nemocnice v Humennom, Mgr. Mariánovi Bérešovi, ako aj vedúcej sestre neurologického oddelenia, Mgr. Valérii Melichovej.
  Viem, kde sú moje mantinely, ale po odpracovaných 28 rokoch v zdravotníctve, po absolvovaní množstva prezentácií počas môjho vyše 20 – ročného členstva v  Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek  tiež Sekcie sestier pracujúcich v nefrolófgii (člen od r. 1997), ako aj po 10. rokoch nezištnej práce pre parkinsonikov na SK a v ČR,  si dovoľujem krátke ohodnotenie.

  Vaše odborné podujatie hodnotím veľmi vysoko, bolo odprezentovaných mnoho dobrých prezentácií. Keďže som už aj pacient, moje hodnotenie podávam aj z tohto uhla pohľadu.
  A jedným dychom dodávam, že to bolo v mnohom poučné  i motivujúce.
  Určite by bolo veľmi vhodné posunúť túto informáciu vpred, aby myšlienky, dobré rady, či poznatky, ktoré z tých odprezentovaných prác vyšli, aby sa nestratili, ale aby poslúžili i iným.
  Zároveň si uvedomujem i to, že toto je čiastočne úloha aj pre  nás, pre všetkých tých  ktorí boli pozvaní ako hostia.

  S cieľom pomôcť tejto vyslovenej  myšlienke, som o tomto podujatí, ako aj o výbornej organizácii telefonicky informovala prezidentku Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek, Mgr. Ivetu Lazorovú. A rozhodne budem o Vašom podujatí hovoriť všade tam, kde bude snaha počúvať a kde je snaha o skvalitnenie starostlivosti o starých a chorých ľudí.
  Záverom Vám ešte raz za všetko  úprimne ďakujem. Veľmi rada ostávam s Vami naďalej v kontakte a verím, že toto naše stretnutie nebolo posledné.
  Prajem všetkým pevné zdravie, mnoho šťastia, mnoho energie, síl, ale i tvorivosti. A v mene nášho združenia želám pokojné a v kruhu rodinnom i v kruhu dobrých priateľov
  prežitie krásnych vianočných dní.
  S pozdravom a s úctou k Vám,

  Zuzana Michalková.

 • Vážené riaditeľstvo, vážený pán primár MUDr. Buhaj!
  Dovoľte, aby som touto cestou vyjadrila svoje úprimné poďakovanie všetkým zamestnancom Gynekologickej ambulancie pri oddelení Humenné pod vedením primára MUDr. Rastislava Buhaja. Nesmierne si vážim ich profesionálny prístup, precíznu a odbornú zdravotnícku starostlivosť, ktorá mi bola poskytnutá počas mojej hospitalizácie v čase 14. – 16. novembra 2016 a pri opätovných kontrolách.
  Moje osobitné a srdečné poďakovanie patrí primárovi MUDr. Rastislavovi Buhajovi za jeho nielen odborné stanovisko k mojej chorobe a následnú liečbu, ale najmä za ľudský prístup, pretože slovo a úsmev niekedy pomôžu viacej ako lieky. Teší ma, že pánovi primárovi a jeho podriadeným nie sú ľahostajné problémy pacientov v ich zložitom a ťažkom životnom období a že svoju prácu a svoje činy prejavujú nie iba slovami, ale aj konkrétnymi činmi.
  Druhé moje poďakovanie patrí MUDr. Hrinkovi za jeho odborné rady a za trpezlivosť odpovedať na všetky otázky týkajúce sa mojej choroby.
  Taktiež ďakujem zdravotným sestrám pani Vargovej a Mgr. Šuľákovej za láskavý postoj nielen konkrétne k mojej osobe, ale ku všetkým pacientom, pretože prítomnosť milých a starostlivých zdravotných sestier napomáha rýchlej rekonvalescencii pacienta.
  Dovoľte, aby som Vám všetkým v ďalšej práci popriala veľa úspechov, spokojných pacientov, ktorí ocenia Vašu ťažkú prácu a najmä, aby sa Vám darilo v modernizácii nemocnice, tak ako ste v tom začali.

  S úctou a vďakou
  Ing. Erika Potomová

 • Na infektologickej ambulancii som ošetrovaná prvý krát. Od 5.2. sem chodím každý druhý deň, no s tak milým prístupom či pani doktorky, či sestričky som sa nestretla veľmi dávno. Kiež by sme sa stretli pri inej príležitosti. No „vďaka“ mojej chorobe som stretla príjemných ľudí, personál, pretože aj keď je lekár lekárom v prvom rade je človekom a to je v dnešnej dobe vzácne. Vďaka pani doktorka za prívetivé správanie a povzbudenie, nech ste aj naďalej tým človekom akým som vás spoznala.
  Úprimná vďaka, Vaša pacientka A. Sklinárová

 • Ďalšia pacienta  ďakuje primárovi  interného oddelenia MUDr. Michalovi Blahovi, ktorý  je „človekom na svojom mieste“,  jeho vyšetrenia sú na vysokej úrovni a má vynikajúci vzťah k pacientom. Vďaka.

 • Poďakovanie primárke a celému kolektívu detského oddelenia MUDr. Tatiane Mackovej od pacientky z Hronca, okres Brezno : „… Bola nám poskytnutá špičková starostlivosť, milý a ľudský prístup. Nikdy a nikde som sa nestretla s takým vynikajúcim prístupom a ochotou. Musím pochváliť aj upratovačky, sanitárky a kuchárky, ktoré sa starali o čistotu, stravu a naše pohodlie. Cítili sme sa ako doma,  celé oddelenie môžem hodnotiť na 1 s hviezdičkou. Ďakujem za všetko.“    Vďačná  pacientka .

 • Neurologickému oddeleniu ďakuje pani Firdová týmito slovami: „Vo svojom živote som ležala na internom oddelení  v nemocnici v Helsinkách vo Fínsku-2 týždne, na pľúcnom v Košiciach, na pôrodnici v Humennom  dvakrát, na pôrodnici v Bari v Taliansku jedenkrát  a na neurochirurgii v Scorane v Taliansku. Ešte nikdy a nikde som sa necítila tak úžasne ako u vás. Z personálu žiari pohoda a chuť do práce. Ani sa mi nechce ísť domov. Zo srdca ďakujem. Miriam Marini Firdová.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Všetky nemocnice