Polikliniky ProCare 0907 888 999
Nemocnice Svet zdravia 055 / 327 7777
Kontakty Klientská zóna
Aktuality, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Zvolen    30.06.2023

Päť pracovísk zo stredného Slovenska prechádza od 1. júla do siete Agel

Od prvého júla 2023 prechádzajú nemocnice v Žiari nad Hronom a Banskej Štiavnice, Mammacentrum sv. Agáty a polikliniky v Žiari nad Hronom a Zvolene pod správu a prevádzku súkromenej siete Agel. Túto transakciu definitívne odsúhlasil Protimonopolný úrad SR dňa 26. apríla 2023.

„Pri rozhodovaní o tejto transakcii sme veľmi zodpovedne zohľadňovali práve perspektívu zamestnancov v novom usporiadaní. Sme presvedčení, že toto riešenie prispeje k stabilizácii ich regionálnej pozície v budúcnosti. Našou prioritou ostáva prevádzka nemocníc a polikliník v regiónoch západného, východného a južného Slovenska, kde vidíme ďalšie príležitosti pre rast a investície. V Bratislave sa uviedla do prevádzky nová koncová Nemocnica Bory a zrealizovala sa akvizícia špecializovaného pracoviska Sportclinik. Vďaka tomuto sa rozšírilo portfólio služieb vo vysoko špecializovanej zdravotnej starostlivosti. Súčasne sa dokončuje projekt novej mestskej polikliniky ProCare. Veríme, že sa nakoniec podarí zrealizovať z plánu obnovy aj rekonštrukcia a dostavba nemocnice v Spišskej Novej Vsi a v budúcnosti budeme mať príležitosť oživiť veľké investičné projekty aj v ďalších mestách.

Rád by som však využil túto príležitosť a poďakoval všetkým zamestnancom menovaných pracovísk za výborne odvedenú prácu, tisícky vyliečených a spokojných pacientov. Úprimne im v novej sieti prajeme veľa úspechov,“ vysvetlil Radoslav Čuha, generálny riaditeľ siete ProCare a Svet zdravia.

 

Nové web stránky nemocníc a polikliník nájdete na nových linkoch:

  1. Nemocnica Žiar nad Hronom: https://nemocnicaziarnadhronom.agel.sk/
  2. Poliklinika Žiar nad Hronom: https://poliklinikaziarnadhronom.agel.sk/
  3. Nemocnica Banská Štiavnica: https://nemocnicabanskastiavnica.agel.sk/
  4. Mammacentrum sv. Agáty Banská Bystrica: https://mammacentrum.agel.sk/
  5. Poliklinika Zvolen: https://poliklinikazvolen.agel.sk/


Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 26.09.2023

Michalovská nemocnica spustila očkovanie proti HPV vírusu

Ľudský papilomavírus (HPV) je skupina vírusov, ktoré napádajú ľudské bunky. Je to najbežnejšia pohlavne prenášaná infekcia v súčasnosti. Tieto vírusy sa môžu prenášať prostredníctvom pohlavného styku a iných foriem intímnych kontaktov. Väčšina typov HPV neprejavuje žiadne symptómy a infekcia odznie bez liečenia. Niektoré typy však môžu spôsobiť ochorenia a je známe, že niektoré z nich sú pôvodcami bradavíc na rukách a chodidlách. Taktiež existuje riziko spojené s určitými typmi HPV, ktoré môžu priniesť zvýšené riziko rakoviny, ako napríklad rakovinu krčka maternice.

Aktuality 26.09.2023

Svidnícka nemocnica v rámci Dňa vďačnosti ocenila ostatných zdravotníckych a nezdravotníckych pracovníkov

Dvadsiaty prvý september je označovaný za Svetový deň vďačnosti. Pri tejto príležitosti dnes (26.9.) riaditeľ Nemocnice Svet zdravia Svidník Marek Pytliak srdečne poďakoval za profesionálnu prácu všetkým kolegom v pracovnej kategórii OZP – ostatným zdravotníckym pracovníkom – „ochrancom zdravia pacientov“, ako aj nezdravotníckym pracovníkom.

Aktuality 25.09.2023

Trebišovská nemocnica kompletne zrekonštruovala centrálne operačné sály

Šesť nových operačných sál, samostatný vstup na oddelenie ARO, moderná pred a pooperačná starostlivosť. Nemocnica Svet Zdravia Trebišov zrekonštruovala oddelenie centrálnych operačných sál. Nové centrálne operačné sály navýšili svoju kapacitu až o dve operačné sály. Priestrannejší a lepšie vnútorne organizovaný priestor zabezpečuje lepší manažment pacienta a vďaka tomu skrátenie čakacích lehôt. Prostredie je bezpečnejšie a starostlivosť o pacienta ešte kvalitnejšia. Vďaka spolupráci s michalovskou nemocnicou zabezpečí pre región tiež nové ortopedické výkony. Rekonštrukcia bola spolufinancovaná z eurofondov. Celková investícia sa vyšplhala na takmer dva a pol milióna eur.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO