Aktuality, Svet Zdravia, Svidník    14.05.2019

P.S. Ľúbim ťa, mama

Deň matiek je deň, kedy sa vzdáva úcta matkám a materstvu. Naši najmenší pacienti v nemocnici Svidník na pediatrickom oddelení sa veľmi potešili, keď ich oslovili dobrovoľníci nemocnice, aby spoločne pripravili malé darčeky, poďakovania pre ich mamičky. Mamy obetavo stoja pri svojich deťoch aj v dňoch hospitalizácie v nemocniciach.

 

Dobrovoľníci nemocnice Svidník spoločne s deťmi pripravili vlastnoručne vyrobené farebné náramky, ktoré deti darovali svojim mamám. Dobrovoľníci sa pridali darovaním kvetu.

Malé gesto, ktoré vyčarilo úsmev na tvárach mamičiek. Veď byť mamou je krásny dar života, aj keď to nie je vždy jednoduché a ľahké, zároveň  je to úžasné a neopísateľné.

Milé mamy, ktoré stojíte pri svojich deťoch nielen v šťastných okamihoch, ale predovšetkým pri ťažkých okamihoch, v mene našich detských pacientov Vám ďakujeme, že ste slnkom, oporou ich života a súčasťou aj našej práce v zdravotníckej starostlivosti.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.05.2019

Prijatie daru monitorov dychu Babysense Neonatologickému oddeleniu od nadácie Križovatka

Neonatologické oddelenie nemocnice A. Leňa v Humennom prijalo dňa 23.05.2019 za prítomnosti pani primárky MUDr. Márie Vasilovej a vedúcej sestry Mgr. Marty Plátkovej 10 ks monitorov dychu Babysense. Poďakovanie za tento ušľachtilý dar patrí pani riaditeľke Táni Tomasch z nadácie Križovatka.

Aktuality 23.05.2019

V topoľčianskej nemocnici zrekonštruovali oddelenie vnútorného lekárstva

Pacienti hospitalizovaní na Oddelení vnútorného lekárstva v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch. Nemocnica kompletne zrekonštruovala oddelenie i kardiologickú ambulanciu a do komplexnej obnovy investovala celkovo 98-tisíc eur.

Aktuality 23.05.2019

Jarný Ústavný seminár 2019

Tohtoročný jarný Ústavný seminár sa konal 16. mája o 13:30 v kinosále nemocnice Galanta. Podujatia sa zúčastnilo spolu 279 osôb. Z toho bolo 60 lekárov, 161 sestier a 58 ostatných zdravotníckych pracovníkov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO