Aktuality, Svet Zdravia, Krajší deň Svidník, Svidník    14.05.2019

P.S. Ľúbim ťa, mama

Deň matiek je deň, kedy sa vzdáva úcta matkám a materstvu. Naši najmenší pacienti v nemocnici Svidník na pediatrickom oddelení sa veľmi potešili, keď ich oslovili dobrovoľníci nemocnice, aby spoločne pripravili malé darčeky, poďakovania pre ich mamičky. Mamy obetavo stoja pri svojich deťoch aj v dňoch hospitalizácie v nemocniciach.

 

Dobrovoľníci nemocnice Svidník spoločne s deťmi pripravili vlastnoručne vyrobené farebné náramky, ktoré deti darovali svojim mamám. Dobrovoľníci sa pridali darovaním kvetu.

Malé gesto, ktoré vyčarilo úsmev na tvárach mamičiek. Veď byť mamou je krásny dar života, aj keď to nie je vždy jednoduché a ľahké, zároveň  je to úžasné a neopísateľné.

Milé mamy, ktoré stojíte pri svojich deťoch nielen v šťastných okamihoch, ale predovšetkým pri ťažkých okamihoch, v mene našich detských pacientov Vám ďakujeme, že ste slnkom, oporou ich života a súčasťou aj našej práce v zdravotníckej starostlivosti.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.05.2020

Pre našich najmenších v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sme aj tento rok nachystali pre mamičky na nadštandardných izbách prekvapenie v podobe balíčkov s detskou košieľkou, čiapočkou a ponožkami v peknom a hlavne ekologickom darčekovom balení.

Aktuality 27.05.2020

Vo svidníckej nemocnici dostali funkčné rúška

Zamestnanci svidníckej nemocnice dostali špeciálne rúška vyrobené z funkčného materiálu, ktorý sa využíva pri športe.

Aktuality 27.05.2020

Psychofyzická príprava na pôrod je tu opäť pre vás v michalovskej nemocnici

Milé mamičky, v našej pôrodnici v Michalovciach Vám opäť ponúkame možnosť psychofyzickej prípravy na pôrod, aby sme Vás na tento nádherný okamih príchodu Vášho bábätka čo najlepšie pripravili. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však stále platia sprísnené hygienické opatrenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO