Aktuality, Svet Zdravia, Svidník    14.05.2019

P.S. Ľúbim ťa, mama

Deň matiek je deň, kedy sa vzdáva úcta matkám a materstvu. Naši najmenší pacienti v nemocnici Svidník na pediatrickom oddelení sa veľmi potešili, keď ich oslovili dobrovoľníci nemocnice, aby spoločne pripravili malé darčeky, poďakovania pre ich mamičky. Mamy obetavo stoja pri svojich deťoch aj v dňoch hospitalizácie v nemocniciach.

 

Dobrovoľníci nemocnice Svidník spoločne s deťmi pripravili vlastnoručne vyrobené farebné náramky, ktoré deti darovali svojim mamám. Dobrovoľníci sa pridali darovaním kvetu.

Malé gesto, ktoré vyčarilo úsmev na tvárach mamičiek. Veď byť mamou je krásny dar života, aj keď to nie je vždy jednoduché a ľahké, zároveň  je to úžasné a neopísateľné.

Milé mamy, ktoré stojíte pri svojich deťoch nielen v šťastných okamihoch, ale predovšetkým pri ťažkých okamihoch, v mene našich detských pacientov Vám ďakujeme, že ste slnkom, oporou ich života a súčasťou aj našej práce v zdravotníckej starostlivosti.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.07.2019

Stý odber pána Kača

Pán Dionýz Kačo pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1986. Práci zdravotníckeho pracovníka zasvätil celý život a aj po toľkých rokoch strávených pri lôžku na oddelení  a medzi pacientmi nestráca na empatii, chuti do práce a dobrej nálade, ktorou je známy medzi svojimi kolegami i pacientami.

Aktuality 17.07.2019

Svetový deň darcov krvi

Bezpečná krv pre všetkých – toto bol tohtoročný slogan pre Svetový deň darcov krvi, ktorý sa konal 14.6.2019

Aktuality 17.07.2019

Urobme svet krajším

Naša nemocnica bola poctená vzácnou návštevou detí z detského tábora pod vedením rehoľnej sestry. Pre našich pediatrických a geriatrických pacientov pripravili krásne, ručne vyrobené darčeky, ktoré osobne odovzdali na každom oddelení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO