Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota    09.06.2017

Oslavovali sme Medzinárodný deň sestier

Zdravotné sestry po celom svete oslávili 12. mája svoj sviatok v rámci spomienky na narodenie priekopníčky ošetrovateľstva a sesterského povolania Florence Nightingalovej z Británie.

 

V nemocnici Rimavská Sobota sme si v tento deň uctili obetavú a náročnú prácu našich sestričiek, pôrodných asistentiek a ostatného zdravotníckeho personálu odovzdaním kvietku a malého darčeka so symbolickým červeným srdiečkom. Pri príjemnej hudbe si pochutili na výnimočnej torte, ktorá svojim dizajnom jednoznačne vystihovala ich povolanie.

Osobitné poďakovanie patrilo nášmu kolegovi z radiačnej onkológie Ing. Václavovi Bednářovi , ktorý v Lige výnimočných organizovanej v rámci siete nemocníc Svet zdravia, a.s., získal ocenenie Najlepší ostatný zdravotnícky pracovník.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 17.01.2018

V Trebišove vlani uskutočnili 679 pôrodov, do nemocnice prišli aj rodičky z Bardejova či Prešova

V nemocnici Svet zdravia Trebišov sa počas minulého roku uskutočnilo 679 pôrodov. Dievčat sa v Trebišove narodilo viac ako chlapcov a päť mamičiek priviedlo na svet dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

V michalovskej pôrodnici sa vlani narodila takmer tisícka detí

V nemocnici Svet zdravia Michalovce sa počas minulého roka narodilo 966 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a osem mamičiek si domov z nemocnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

LIDL opäť podporil novorodenecké oddelenie NsP Trebišov, a.s.

Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a. s. bola jednou z nemocníc, ktorej v rámci projektu „Dobré rozprávky“ venoval obchodný reťazec LIDL špičkový prístroj na liečbu kriticky chorých novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO