Aktuality, Trebišov    13.05.2022

Oslava sviatku dňa sestier v trebišovskej nemocnici

Pri príležitosti Medzinárodného dňa zdravotných sestier a pôrodných asistentiek chceme našim sestričkám a pôrodným asistentkám aj touto cestou poďakovať za ich každodennú obetavú prácu, ľudský prístup k pacientom a za ich vytrvalosť a často nadľudský výkon.

Vážime si ich prácu, ktorá je v našej nemocnici nenahraditeľná a vyžaduje si veľkú dávku ľudskosti, empatie, odborných a osobných skúseností.

Úprimne, zo srdca, ďakujeme za ich nasadenie a pomoc druhým.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.05.2022

OCENENIE BIELE SRDCE

Námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Nemocnice Svet zdravia Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica Mgr. Eva Valentová získala ocenenie Biele srdce. Ocenenie každoročne udeľuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier.

Aktuality 18.05.2022

Krajší deň v záhrade

Pokračovanie úspešného projektu Krajší deň v záhrade sme odštartovali s pracovníkmi spoločnosti Syráreň Bel Slovensko a.s., ktorí priložili ruku k dielu a revitalizovali časť onkologickej záhrady.

Aktuality 18.05.2022

5. výročie otvorenia Dobrovoľníckeho centra Krajší deň v nemocnici Trebišov

Na oddelení dlhodobo chorých sa pri príležitosti 5. výročia otvorenia Dobrovoľníckeho centra Krajší deň v nemocnici Trebišov uskutočnila akcia, na ktorú boli pozvané dobrovoľníčky Katka, Zuzanka, Boženka a Evička z Denného centra 1 Trebišov, ktoré vykonávajú dobrovoľnícku činnosť od jeho začiatku.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO