Aktuality, Humenné    12.05.2022

Oslava sviatku dňa sestier a pôrodných asistentiek v humenskej nemocnici

V humenskej nemocnici dnes oslavovali sviatok sestier a pôrodných asistentiek. Práve dnešný deň 12.máj je Medzinárodným dňom sestier a Medzinárodný deň pôrodných asistentiek bol 5. mája

Pri tejto príležitosti humenská nemocnica poďakovala svojim sestrám a pôrodným asistentkám za ich každodennú prácu. Zároveň ocenila diplomom sestry a pôrodné asistentky, pokračujúc tak v tradiícii, ktorá začala minulý rok.

Celý dnešný deň sa niesol v duchu Byť sestrou je úžasné, pretože VY, sestry, ste srdcom nášho zdravotníckeho zariadenia.

Ďakujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.05.2022

OCENENIE BIELE SRDCE

Námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Nemocnice Svet zdravia Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica Mgr. Eva Valentová získala ocenenie Biele srdce. Ocenenie každoročne udeľuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier.

Aktuality 18.05.2022

Krajší deň v záhrade

Pokračovanie úspešného projektu Krajší deň v záhrade sme odštartovali s pracovníkmi spoločnosti Syráreň Bel Slovensko a.s., ktorí priložili ruku k dielu a revitalizovali časť onkologickej záhrady.

Aktuality 18.05.2022

5. výročie otvorenia Dobrovoľníckeho centra Krajší deň v nemocnici Trebišov

Na oddelení dlhodobo chorých sa pri príležitosti 5. výročia otvorenia Dobrovoľníckeho centra Krajší deň v nemocnici Trebišov uskutočnila akcia, na ktorú boli pozvané dobrovoľníčky Katka, Zuzanka, Boženka a Evička z Denného centra 1 Trebišov, ktoré vykonávajú dobrovoľnícku činnosť od jeho začiatku.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO