Aktuality, Svet Zdravia, Stropkov    12.09.2018

Oslava narodenín v špecializovanom zariadení Stropkov

Tretí september 2018 sa v našom zariadení niesol v znamení osláv. Svojich 89 rokov oslavovala pani Mária Mulíková a svoje 71 narodeniny oslavoval pán Ľudovít Hliničan.

Oslavy sa konali v spoločenskej miestnosti za prítomnosti príbuzných, klientov a zamestnancov zariadenia. Na oslave nechýbala  veselá hudba, tanec a sladké pohostenie.

Oslávencom želáme všetko najlepšie, pevné zdravie, hojné Božie požehnanie a ešte veľa radosti zo života.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Urgentný príjem nemocnica Michalovce

Aktuality 20.11.2018

Michalovská nemocnica oslavuje prvé narodeniny: Chystá deň otvorených dverí

Nová Nemocnica Svet zdravia Michalovce, ktorú slávnostne otvorili vlani v novembri, oslavuje svoje prvé narodeniny. V sobotu 24. novembra preto otvorí svoje brány pre všetkých návštevníkov. Tí budú môcť nazrieť do priestorov dvoch oddelení, čakajú na nich diskusie s lekármi, narodeninová kvapka krvi, virtuálny atlas ľudského tela či koncert Tomáša Bezdedu, s ktorým nemocnica odštartuje dobrovoľnícky projekt Krajší deň. Deň otvorených dverí sa uskutoční od 10.00 do 16.00 h a chýbať nebude ani narodeninová torta.

Aktuality 19.11.2018

Protidrogový vlak v Galante

Po prvýkrát v histórii navštívil mesto Galanta tzv. protidrogový vlak, Revolution Train. Ide o projekt Nadačného fondu Nové Česko, ktorý je primárne zameraný na protidrogovú prevenciu mládeže. Praktická stránka projektu je postavená na zmyslovom prežívaní a interaktivite. Na tento účel slúži už spomínaný protidrogový vlak, ktorý prevedie svojich návštevníkov spočiatku zdanlivo bežným životom mladých ľudí, prichádzajúcich do kontaktu s drsným prostredím ulice a drog, meniacim sa razom na nebezpečné situácie, končiace kontaktom so smrťou a tvrdou realitou života na okraji spoločnosti. Interaktivita spočíva nielen v realistickom výjave skutočností, dopĺňaných filmovým sprievodcom, ale najmä v donútení mladých ľudí zamyslieť sa nad vlastným osudom a možnosťou vybrať si v živote to správne.

Aktuality 16.11.2018

V Michalovciach začali búrať starý chirurgický pavilón, nahradí ho nová poliklinika

V areáli Nemocnice Svet zdravia Michalovce dnes začali búrať starý chirurgický pavilón. Na jeho mieste totiž vyrastie nová budova polikliniky, ktorá skoncentruje nemocničné ambulancie, poskytne zázemie pre zamestnancov a vytvorí aj priestor pre ďalšie pracoviská. Ďalšia investícia prichádza rok po dostavbe novej michalovskej nemocnice. Všetky práce súvisiace s demoláciou by mali skončiť do polovice januára budúceho roku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO