Aktuality, Svidník    28.10.2019

Október – mesiac úcty k starším

Úcta k starším by mala byť prirodzenou súčasťou nášho života. Od pradávna si ľudstvo odovzdávalo životné skúsenosti, postrehy, odporúčania  prostredníctvom svojich starších.

 

Aj pacienti nemocnice Svidník, v tieto dni hospitalizovaní na Doliečovacom a Geriatrickom oddelení  sú tými, sú obdarení múdrosťou šedín, ktorá ich  oprávňuje rozdávať svojim blízkym rady a životné múdrosti.

Práve týmto vzácnym ľuďom sa vedenie nemocnice Svidník na sklonku mesiaca október  za aktívnej podpory Strednej zdravotníckej školy sv. Samaritána vo Svidníku a jej žiakov rozhodlo spríjemniť pobyt a zároveň poďakovať za obrovský prínos pre ďalšie generácie darovaním symbolického medovníkového srdiečka.

Aj keď naši starší pacienti a  klienti už stoja na prahu obdobia, kedy im už ubúdajú fyzické sily, slabne ich zdravie, krásu a pôvab im to neuberá. Dúfame, že týmto symbolickým darčekom a vrúcnym poďakovaním za ich celoživotnú prácu, sme im spríjemnili pobyt na lôžku nemocnice Svidník.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 12.12.2019

Pravý duch Vianoc v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Tento rok cítime ducha Vianoc v našej nemocnici obzvlášť silným spôsobom. Stále existuje mnoho dobrých ľudí, ktorí radi venujú či už svoj čas, energiu alebo finančné prostriedky na pomoc dobrej veci.

Aktuality 12.12.2019

Dar pre onkologické oddelenie v Michalovciach

Nemocnica Svet zdravia Michalovce prijala peňažný dar od Ligy proti rakovine z 22. ročníka Dňa narcisov vo výške 1500€ na nákup gynekologického kresla za účelom zlepšenia starostlivosti o onkologického pacienta.

Aktuality 12.12.2019

Nové centrum intervenčnej angiológie

Nemocnica Svet zdravia Michalovce predstavila nové centrum intervenčnej angiológie. Jeho základom je pracovisko s novým biplanárnym angiografom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO