Aktuality, Svidník    28.10.2019

Október – mesiac úcty k starším

Úcta k starším by mala byť prirodzenou súčasťou nášho života. Od pradávna si ľudstvo odovzdávalo životné skúsenosti, postrehy, odporúčania  prostredníctvom svojich starších.

 

Aj pacienti nemocnice Svidník, v tieto dni hospitalizovaní na Doliečovacom a Geriatrickom oddelení  sú tými, sú obdarení múdrosťou šedín, ktorá ich  oprávňuje rozdávať svojim blízkym rady a životné múdrosti.

Práve týmto vzácnym ľuďom sa vedenie nemocnice Svidník na sklonku mesiaca október  za aktívnej podpory Strednej zdravotníckej školy sv. Samaritána vo Svidníku a jej žiakov rozhodlo spríjemniť pobyt a zároveň poďakovať za obrovský prínos pre ďalšie generácie darovaním symbolického medovníkového srdiečka.

Aj keď naši starší pacienti a  klienti už stoja na prahu obdobia, kedy im už ubúdajú fyzické sily, slabne ich zdravie, krásu a pôvab im to neuberá. Dúfame, že týmto symbolickým darčekom a vrúcnym poďakovaním za ich celoživotnú prácu, sme im spríjemnili pobyt na lôžku nemocnice Svidník.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.07.2020

Dobrovoľníci v nemocnici Partizánske

Aktuality 08.07.2020

Grantová podpora z Nadácie Penta pre galantskú nemocnicu

Galantská nemocnica sa v spolupráci s Občianskym združením Templars Slovakia uchádzala začiatkom roka 2020 o grantovú podporu z Nadácie Penta.

Aktuality 06.07.2020

Pacientom s chorým srdcom pomôže nový prístroj. Je prvým v strednej Európe.

V bratislavskom Centre intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby CINRE pribudla pre pacientov nová sála, ktorá je vybavená jedinečným prístrojom. Angiografický systém ARTIS icono umožní vďaka špičkovej technológii a umelej inteligencii vyšetriť viac pacientov za kratší čas. CINRE je prvé zdravotnícke zariadenie v strednej Európe, v ktorom bude tento prístroj slúžiť pacientom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO