Aktuality, Humenné    10.10.2022

Október mesiac osvety za zdravé prsia

Je dôležité pripomínať si, aké je dôležité venovať našu pozornosť boju proti rakovine prsníkov. Zvlášť, mesiac október sa zameriava na toto ochorenie a prevenciu s ním spojenú.

Pri príležitosti 15. októbra, ktorý je zároveň Medzinárodným dňom za zdravé prsia v humenskej nemocnici svoju spolupatričnosť v boji s rakovinou prsníka vyjadrili ružovým oblečením.

Prevencia rakoviny prsníka

V tento deň ( 14.10.2022) pacientky, ktoré budú vyšetrené na gynekologickej, onkologickej ambulancii, pri USG vyšetrení, či mamografickom vyšetrení dostali symbolický darček v podobe tašky s logom „SOM ZA PREVENCIU“.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 05.12.2022

Policajná kvapka krvi

Zamestnanci Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Michalovciach v spolupráci s Hematologicko-transfúziologickým oddelením Nemocnice Svet zdravia Michalovce zorganizovali policajnú kvapku krvi.

Aktuality 30.11.2022

Pacienti v rimavskosobotskej nemocnici sa liečia v jedinečnej miestnosti

Vôňa, hudba, zvukové či svetelné prvky, príjemné prostredie – aj takto sa dnes liečia pacienti na psychiatrickom oddelení v rimavskosobotskej nemocnici. Snoezelen je nová terapeutická metóda navodzujúca atmosféru uvoľnenia a dôvery. Využíva sa pri liečbe pacientov s ťažkým mentálnym a zmyslovým postihnutím, ale aj pri mnohých ďalších druhoch psychických ochorení. Nemocnica Svet zdravia Rimavská Sobota začala ako jedna z prvých nemocníc na Slovensku využívať miestnosť a terapiu Snoezelen na jeseň tohto roka. Už teraz, napriek krátkemu obdobiu, sa ukazujú jej pozitívne účinky pri liečbe pacientov aj psychohygiene zamestnancov.

Aktuality 29.11.2022

Kemp mladých internistov

V rožňavskej nemocnici sa uskutočnil Kemp mladých internistov zo siete nemocníc Svet zdravia. Počas troch dní mali možnosť načerpať nové skúsenosti a navzájom sa spoznať.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO