Aktuality, Svet Zdravia, Galanta    11.07.2019

OCENENIE BIELE SRDCE NA REGIONÁLNEJ ÚROVNI

Dňa 19.6.2019 sa uskutočnil slávnostný seminár Biele srdce, spojený s oceňovaním, ktoré sa konalo pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier.

Podujatie sa konalo v neďalekom meste Šaľa, za prítomnosti Márie Gálovej, dipl. s., prezidentky Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek (SKSaPA). Sme radi, že aj tento rok boli medzi ocenenými naše sestry Gertrúda Opálová z Geriatrického oddelenia, Zuzana Bennárová z Internej a kardiologickej ambulancie, Mgr. Anikó Dorová z Interného oddelenia a Libuša Nováková zo súkromnej ambulancie praktického lekára v Nemocnici Galanta.

Medzi ďalšími ocenenými boli Irena Komíniková z ambulancie REH ProCare Sereď a Zuzana Bachratá z DSS Galanta.

Okrem oceňovania nechýbali ani prednášky na témy Čo nám priniesol rok 2018, Kampaň Nursing Now a Sesterská prepúšťacia správa. Autorom prednášok bol Marián Mačica, spoluautor Silvia Klamárová a prednášala Mgr. Zuzana Haladová.

Všetkým oceneným srdečne gratulujeme!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 22.10.2019

Aké sú výhody liečby rázovou vlnou?

Ošetrenie rázovou vlnou je kombináciou okamžitého účinku rázovej vlny a hĺbkového efektu radiofrekvenčnej biostimulácie.

Aktuality 22.10.2019

Praktický nácvik v galantskej nemocnici

Na oddelení urgentného príjmu v Nemocnici s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s. sa uskutočnil dňa 10. 10. 2019 so začiatkom o 10.00 hod., pravidelný praktický nácvik príjmu osoby podozrivej z vysoko nebezpečnej nákazy.

Aktuality 21.10.2019

Pozvánka Povedz aj ty NIE rakovine prsníka

Nemocnica Svet zdravia Trebišov v spolupráci s alianciou NIE RAKOVINE si Vás dovoľuje pozvať na deň prevencie karcinómu prsníka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO