Aktuality, Svet Zdravia, Galanta    11.07.2019

OCENENIE BIELE SRDCE NA REGIONÁLNEJ ÚROVNI

Dňa 19.6.2019 sa uskutočnil slávnostný seminár Biele srdce, spojený s oceňovaním, ktoré sa konalo pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier.

Podujatie sa konalo v neďalekom meste Šaľa, za prítomnosti Márie Gálovej, dipl. s., prezidentky Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek (SKSaPA). Sme radi, že aj tento rok boli medzi ocenenými naše sestry Gertrúda Opálová z Geriatrického oddelenia, Zuzana Bennárová z Internej a kardiologickej ambulancie, Mgr. Anikó Dorová z Interného oddelenia a Libuša Nováková zo súkromnej ambulancie praktického lekára v Nemocnici Galanta.

Medzi ďalšími ocenenými boli Irena Komíniková z ambulancie REH ProCare Sereď a Zuzana Bachratá z DSS Galanta.

Okrem oceňovania nechýbali ani prednášky na témy Čo nám priniesol rok 2018, Kampaň Nursing Now a Sesterská prepúšťacia správa. Autorom prednášok bol Marián Mačica, spoluautor Silvia Klamárová a prednášala Mgr. Zuzana Haladová.

Všetkým oceneným srdečne gratulujeme!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.07.2019

Stý odber pána Kača

Pán Dionýz Kačo pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1986. Práci zdravotníckeho pracovníka zasvätil celý život a aj po toľkých rokoch strávených pri lôžku na oddelení  a medzi pacientmi nestráca na empatii, chuti do práce a dobrej nálade, ktorou je známy medzi svojimi kolegami i pacientami.

Aktuality 17.07.2019

Svetový deň darcov krvi

Bezpečná krv pre všetkých – toto bol tohtoročný slogan pre Svetový deň darcov krvi, ktorý sa konal 14.6.2019

Aktuality 17.07.2019

Urobme svet krajším

Naša nemocnica bola poctená vzácnou návštevou detí z detského tábora pod vedením rehoľnej sestry. Pre našich pediatrických a geriatrických pacientov pripravili krásne, ručne vyrobené darčeky, ktoré osobne odovzdali na každom oddelení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO