Aktuality, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom    02.06.2017

Novou námestníčkou pre ošetrovateľskú starostlivosť nemocníc v Žiari nad Hronom a v Banskej Štiavnici je Eva Valentová

Od 16. mája 2017 nastala zmena na pozícii námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť vo Svete zdravia Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica, ktorou sa stala Mgr. Eva Valentová.

 „Som veľmi rád, že sa nám posilnil náš tím a pevne verím, že sa prinavráti bezprostredný kontakt a aktívne zapojenie sa do ošetrovateľského procesu priamo na jednotlivých oddeleniach a pracoviskách vo Všeobecnej nemocnici v Žiari nad Hronom a vo Všeobecnej nemocnici v Banskej Štiavnici.“ vysvetlil Branislav Jaďuď, riaditeľ nemocníc Svet zdravia.

Mgr. Eva Valentová  študovala na VŠZ a SP sv. Alžbety v Bratislave odbor  Ošetrovateľstvo.

Jej pôsobenie v nemocnici v Žiari nad Hronom začalo nástupom na pracovnú pozíciu sestra v roku 1998. Na základe svojich pracovných skúseností a vedomostí bola od marca roku 2009 menovaná na pracovnú pozíciu vedúca sestra oddelenia anestézie a intenzívnej medicíny.

„Za priority považujem bezpečnosť, kvalitu a efektivitu poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti naším klientom a tiež vytvorenie dôstojných podmienok pre našich zamestnancov na ošetrovateľskom úseku. Mojím cieľom je mať aktívny kontakt s nemocničným prostredím, analyzovať slabé a silné stránky oddelení a pracovať v súlade s ošetrovateľskými štandardmi, ktoré ošetrujúci personál chránia pred neoprávneným postihom a pacientom poskytujú záruku na garantovanú kvalitu poskytovaných ošetrovateľských činností,” zdôraznila Eva Valentová nová námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť.

 Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.02.2018

Schôdza spolku lekárov

22. februára 2018 sa konala vedecká pracovná schôdza Spolku lekárov SLS v Michalovciach. Program pripravilo tentokrát urologické oddelenie pod vedením primára MUDr. Juraja Drába.

Aktuality 23.02.2018

Termíny PFP na pôrod

Termíny prípravy rodičky a manžela /partnera, inej blízkej osoby/ na pôrod v mesiaci marec.

Aktuality 22.02.2018

Pozvánka na diskusné fórum

Srdečne Vás pozývame na diskusné fórum na tému funkcie tukového tkaniva - tukové tkanivo ako endokrinný orgán.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO