Aktuality, Michalovce    11.03.2020

Nová virtuálna prehliadka nemocnice Svet zdravia Michalovce

Naša nemocnica pre vás pripravila novú virtuálnu prehliadku priestorov.

 

Z pohodlia domova sa dostanete aj na miesta, kam je prístup verejnosti v nemocnici obmedzený, respektíve úplne zakázaný. Prezrite si naše operačné sály, rádiológiu, centrálnu prípravovňu liekov, nové pracovisko intervenčnej angiológie alebo miestnosť s inkubátormi, kde máme našich najmenších pacientov. Súčasťou virtuálnej prehliadky budú aj dôležité informácie pre verejnosť a taktiež všeobecné informácie o nemocnici a jej prístrojovom vybavení.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.04.2020

Manuál, vďaka ktorému ošetrí pacienta s koronavírusom aj neinfektológ

Odborníci siete nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare pripravili klinický protokol pre manažment pacientov s podozrením, prípadne pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19.

Aktuality 08.04.2020

Vranovská nemocnica má pre pacientov s koronavírusom vyčlenených zatiaľ 40 lôžok

Nemocnice siete Svet zdravia, vrátane vranovskej nemocnice, po vyhlásení núdzového stavu pre lôžkové zdravotnícke zariadenia aktivovali svoje pandemické plány a reprofilizovali vybrané časti lôžkových oddelení na COVID oddelenia.

Aktuality 08.04.2020

Topoľčianska nemocnica má COVID oddelenie

Nemocnice siete Svet zdravia, vrátane topoľčianskej nemocnice, po vyhlásení núdzového stavu pre lôžkové zdravotnícke zariadenia aktivovali svoje pandemické plány a reprofilizovali vybrané časti lôžkových oddelení na COVID oddelenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO