Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    12.06.2019

Nočný beh v Trebišove – aj pre onkologických pacientov

 

Pre onkologických pacientov trebišovskej nemocnice bol odovzdaný finančný dar od OZ Stopa v hodnote 1623,56€. Suma bola vyskladaná z príspevkov primátora mesta Trebišov a jeho zástupcu (400€), firmy Deutschmann (1000€) a zo zbierky v mestskom parku počas športového podujatia Nočný beh (223,56€). Účelom využitia financií bude nákup polohovateľných kresiel na podávanie infúznej chemoterapie.

Na športovom podujatí bola úžasná atmosféra. Svoju tímovosť ukázali naši ľudia onkologického oddelenia pri stánku, za nemocnicu bežali viacerí naši zamestnanci a ich rodinní príslušníci. Mnohí zamestnanci nás prišli podporiť a povzbudzovali bežcov počas samotného nočného behu. Za pacientov bežal aj člen hasičského zboru v hasičskom obleku s 15 kg výstrojom, čo bolo obdivuhoodné. Táto akcia pre viacerých z nás nebola o športových výkonoch, aj keď počet účastníkov (700) potvrdzuje profesionalitu a smerovanie podujatia.

Ďakujeme všetkým, ktorí obetovali svoj voľný čas a prišli podporiť dobrú vec pre našich pacientov. Ak robíme veci srdcom, dokážeme aj nemožné… 😊

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 30.06.2020

Ako na alergickú nádchu

K typickým prejavom alergie počas peľovej sezóny patrí nádcha, slzenie očí, svrbenie slizníc, kašeľ, dýchacie ťažkosti, bolesti hrdla. Ako zvládnuť práve alergickú nádchu? Dozviete sa v rade MUDr. Dušany Žinčákovej, primárky oddelenia vnútorného lekárstva Nemocnice Svet zdravia Humenné a imunoalergologička.

Blog 30.06.2020

Pripravte sa na alergickú sezónu

Obsah alergénov peľu v ovzduší závisí od počasia. Ako sa pripraviť na letné obdobie plné peľu? Dozviete sa v rade MUDr. Dušany Žinčákovej, primárky oddelenia vnútorného lekárstva Nemocnice Svet zdravia Humenné a imunoalergologička.

Aktuality 29.06.2020

Vďaka tabletom sa naši klienti skontaktovali so svojou rodinou

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO