Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    12.06.2019

Nočný beh v Trebišove – aj pre onkologických pacientov

 

Pre onkologických pacientov trebišovskej nemocnice bol odovzdaný finančný dar od OZ Stopa v hodnote 1623,56€. Suma bola vyskladaná z príspevkov primátora mesta Trebišov a jeho zástupcu (400€), firmy Deutschmann (1000€) a zo zbierky v mestskom parku počas športového podujatia Nočný beh (223,56€). Účelom využitia financií bude nákup polohovateľných kresiel na podávanie infúznej chemoterapie.

Na športovom podujatí bola úžasná atmosféra. Svoju tímovosť ukázali naši ľudia onkologického oddelenia pri stánku, za nemocnicu bežali viacerí naši zamestnanci a ich rodinní príslušníci. Mnohí zamestnanci nás prišli podporiť a povzbudzovali bežcov počas samotného nočného behu. Za pacientov bežal aj člen hasičského zboru v hasičskom obleku s 15 kg výstrojom, čo bolo obdivuhoodné. Táto akcia pre viacerých z nás nebola o športových výkonoch, aj keď počet účastníkov (700) potvrdzuje profesionalitu a smerovanie podujatia.

Ďakujeme všetkým, ktorí obetovali svoj voľný čas a prišli podporiť dobrú vec pre našich pacientov. Ak robíme veci srdcom, dokážeme aj nemožné… 😊

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 11.11.2019

Ako môžete dostať vírus HVP?

HPV je označenie pre vírus prenosný pohlavným stykom a spôsobujúci viaceré ochorenia v organizme.

Jesenný Ústavný seminár 2019 v Galante

Aktuality 08.11.2019

Jesenný Ústavný seminár v Galante

Dňa 29. 10. 2019 sa uskutočnil v galantskej nemocnici jesenný Ústavný seminár. Od 12.30 hod. prebiehala registrácia účastníkov a podujatie sa začalo 13.30 hod.

Aktuality 08.11.2019

Kampaň na podporu fyzického a duševného zdravia mužov Galanta 2019

Napriek dlhotrvajúcemu priaznivému počasiu, dorazila skutočná jeseň tento rok už aj k nám. Jesenné obdobie mnohí z nás, aj keď určite nie všetci, spájajú skôr s pochmúrnou náladou, daždivými dňami, opadaným lístím zo stromov, a samozrejme, spomienkou na našich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO