Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    12.06.2019

Nočný beh v Trebišove – aj pre onkologických pacientov

 

Pre onkologických pacientov trebišovskej nemocnice bol odovzdaný finančný dar od OZ Stopa v hodnote 1623,56€. Suma bola vyskladaná z príspevkov primátora mesta Trebišov a jeho zástupcu (400€), firmy Deutschmann (1000€) a zo zbierky v mestskom parku počas športového podujatia Nočný beh (223,56€). Účelom využitia financií bude nákup polohovateľných kresiel na podávanie infúznej chemoterapie.

Na športovom podujatí bola úžasná atmosféra. Svoju tímovosť ukázali naši ľudia onkologického oddelenia pri stánku, za nemocnicu bežali viacerí naši zamestnanci a ich rodinní príslušníci. Mnohí zamestnanci nás prišli podporiť a povzbudzovali bežcov počas samotného nočného behu. Za pacientov bežal aj člen hasičského zboru v hasičskom obleku s 15 kg výstrojom, čo bolo obdivuhoodné. Táto akcia pre viacerých z nás nebola o športových výkonoch, aj keď počet účastníkov (700) potvrdzuje profesionalitu a smerovanie podujatia.

Ďakujeme všetkým, ktorí obetovali svoj voľný čas a prišli podporiť dobrú vec pre našich pacientov. Ak robíme veci srdcom, dokážeme aj nemožné… 😊

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 25.06.2019

Pomáhame k lepšiemu zdraviu

Čisté ruky sú základom dobrej hygieny. Ich správne a pravidelné umývanie je preto jedným z najúčinnejších opatrení proti prenosu mikroorganizmov a vzniku rôznych ochorení.

Blog 24.06.2019

Je neliečený zápal stredného ucha nebezpečný?

Aj keď sa väčšina zápalov stredného ucha sa vylieči spontánne, opakované alebo ťažké zápaly stredného ucha môžu mat za následok vážne komplikácie, prípadne trvalé následky na zdraví dieťaťa.

Blog 24.06.2019

Ako vzniká zápal stredného ucha?

Zápal stredného ucha nevniká z vody z bazéna – keďže  stredné ucho je oddelené od vonkajšieho zvukovodu blankou bubienka. Zápaly z vody v bazéne sú typické  pre letné obdobie  - ide o zápal vonkajšieho ucha, teda zvukovodu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO