Aktuality, Svidník    05.06.2020

Nesú si odkaz na tričkách: Dobrovoľníci svidníckej nemocnice sa stali COVID hrdinami!

Dobrovoľníci, ktorí od začiatku apríla pomáhali počas epidémie koronavírusu v Nemocnici Svet zdravia Svidník, dostali dnes písomné poďakovanie a vtipné tričká.

 

Zdravotník na nich bojuje s baktériou koronavírusu a tričko hlási, že sa stal COVID hrdinom. Vedenie nemocnice dobrovoľníkov, budúcim lekárom, takto chcelo vyjadriť svoje poďakovanie za ich pomoc, ochotu a nasadenie počas uplynulých týždňov.

Vo svidníckej nemocnici podalo zdravotníkom pomocnú ruku celkovo 15 dobrovoľníkov. Vo svojom voľnom čase vypomáhali v rámci triáže pacientov pri vstupoch do nemocnice, merali telesnú teplotu, zisťovali epidemiologickú anamnézu či pacientov usmerňovali. Títo mladí ľudia ochotne zareagovali na potrebu pomôcť nemocnici a v rámci prípravy na svoje budúce povolanie neváhali a prihlásili sa. Nemocnica sa im dnes poďakovala aj spoločnými raňajkami.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.07.2020

Dobrovoľníci v nemocnici Partizánske

Aktuality 08.07.2020

Grantová podpora z Nadácie Penta pre galantskú nemocnicu

Galantská nemocnica sa v spolupráci s Občianskym združením Templars Slovakia uchádzala začiatkom roka 2020 o grantovú podporu z Nadácie Penta.

Aktuality 06.07.2020

Pacientom s chorým srdcom pomôže nový prístroj. Je prvým v strednej Európe.

V bratislavskom Centre intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby CINRE pribudla pre pacientov nová sála, ktorá je vybavená jedinečným prístrojom. Angiografický systém ARTIS icono umožní vďaka špičkovej technológii a umelej inteligencii vyšetriť viac pacientov za kratší čas. CINRE je prvé zdravotnícke zariadenie v strednej Európe, v ktorom bude tento prístroj slúžiť pacientom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO