Blog, Trebišov    02.11.2017

NEMOCNIČNÁ OLYMPIÁDA 2017

Aj tento rok sa konala rozlúčka s letom v trebišovskej nemocnici v športovom duchu.

Aj tento rok sa konala rozlúčka s letom v trebišovskej nemocnici v športovom duchu. Toto športové podujatie pod názvom „Nemocničná olympiáda 2017″ bola organizovaná pre zamestnancov nemocnice, ktorí radi športujú i súťažia.

V rámci nej sa uskutočnila súťaž vo volejbale, vo futbale a v netradičných disciplínach v piatlone. Atmosféru na ihrisku sprevádzalo úprimné povzbudzovanie jednotlivých tímov. Potlesk, smiech a dobrá nálada sršala z každého tímu. Zamestnanci si spoločne zalyžovali na drevenej doske, zahádzali šípkami, pretekali v štafetovom prezliekaní sa do operačného oblečenia a spoločne preskakovali na drevenej doske. V každej disciplíne ukázali svojho tímového ducha, spolupatričnosť a spoločný cieľ.

Pre všetkých súťažiacich i prítomných bolo pripravené grilované mäso a klobásky, ktoré rozvoniavali po celom ihrisku. Pre maškrtníkov bola vyhlásená súťaž v napečení najlepšieho koláča, a to na tému gaštany. Vyberalo sa z množstva výborných koláčikov, na ktorých si dali naši zamestnanci ozaj záležať. Rozhodovanie bolo naozaj ťažké, pretože všetky dobroty boli ozaj výborné. Toto milé športové podujatie nám všetkým spestrilo štvrtkové popoludnie, posilnili sa medziľudské vzťahy a zároveň sme niečo dobré urobili aj pre svoje telá. Už teraz sa tešíme na budúcoročnú nemocničnú olympiádu. Všetkým výhercom a prítomným, ktorí sa tohto podujatia zúčastnili, patrí naše poďakovanie a blahoželanie.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 16.01.2018

Nesprávny výber tenisiek môže ovplyvniť zdravie nôh

Výber tenisiek na behanie nie je až taká jednoduchá záležitosť. Nesprávnym výberom môže dôjsť k preťaženiu určitých partií na nohe, čo môže mať za následok celú škálu nepríjemností, od lokálnych mozoľov, cez ťažkosti so šľachami až po únavové zlomeniny.

Blog 09.01.2018

Načo si dať pozor pri behu v zime?

Veľa bežcov predpokladá, že v zimnom období konečne odpadajú vysoké energetické nároky na chladenie organizmu, a preto budú bežať rýchlejšie alebo zabehnú dlhšie trate. No nemusí to byť vždy pravda. Faktor počasia dokáže mnohých bežcov potrápiť najmä v zime. Je potrebné brať do úvahy nielen absolútnu teplotu, ale aj rýchlosť vetra.

Blog 05.01.2018

Bez chrípky v zimnom období?

Chrípka je vysoko nákazlivé infekčné ochorenie dýchacích ciest charakterizované náhlou horúčkou nad 38 °C, únavou, bolesťami hlavy, svalov a kĺbov, neskôr sa pridružia kašeľ a nádcha.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO