Aktuality, Svet Zdravia, Žiar nad Hronom    17.07.2017

Nemocnica zorganizovala hry pre deti v Domove sociálnych služieb na Hrabinách

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom usporiadala už druhý ročník Olympijských hier pre deti z Domova sociálnych služieb na Hrabinách.

V domove našlo útočisko okolo 120 detí rôzneho veku a rôzneho postihnutia.

Nakoľko sme už v minulosti navštívili toto zariadenie, veríme, že hry, ktoré sme si pre nich pripravili, splnili očakávania. Mnohé aktivity, ako kreatívna dielnička, navliekanie korálov, tvorba náramkov, maľovací stánok, pexesový stánok, lovenie rýb, či hod šiškami na terč, mali u detí veľký úspech. Za každú disciplínu boli deti odmenené sladkosťou a najväčšiu radosť mali z orazenia veselej pečiatky na ruku za účasť na týchto „Olympijských hrách”.

„Olympionici”, ako ich familiárne nazýval sám pán riaditeľ nemocnice Branislav Jaďuď, navštevovali stánky v hojnom počte a statočne sa popasovali so všetkými disciplínami. Vyskúšali si svoju trpezlivosť, predstavivosť, motoriku i hravosť. Po športovej námahe nasledoval hudobný relax.

Dobrovoľníci zo žiarskej nemocnice odovzdali deťom z domova sponzorské darčeky. Utužili sa kamarátstva z minulého roka a deti nám poďakovali za návštevu svojim úprimným úsmevom a nefalšovanou radosťou, o čom svedčia aj spoločné fotografie.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 16.01.2018

V rožňavskej pôrodnici sa vlani uskutočnilo 567 pôrodov

V nemocnici Svet zdravia Rožňava sa počas minulého roka uskutočnilo 567 pôrodov. Dievčat prišlo na svet viac ako chlapcov a šesť mamičiek si domov z nemocnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 15.01.2018

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 1200 detí, počet pôrodov stúpol

V nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota vlani stúpol počet pôrodov. Zatiaľ čo v roku 2016 sa ich tam uskutočnilo 1130, minulý rok sa počet zvýšil na 1215. Štyri mamičky na svet priviedli aj dvojčatá.

Aktuality 15.01.2018

V topoľčianskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 500 detí

V nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa minulý rok narodilo 536 detí. Dievčat tam prišlo na svet viac ako chlapcov a dve mamičky si domov odniesli aj dvojičky.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO