Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    08.09.2017

Nemocnica v Trebišove Vás pozýva na 6. ročník Zemplínskeho dňa ošetrovateľstva

Nemocnica Svet zdravia Trebišov Vás pozýva na Zemplínsky deň ošetrovateľstva, ktorý sa bude konať 21. septembra 2017 v Mestskom kultúrnom stredisku v Trebišove, so začiatkom o 9:30 hod.

pozvanka.jpg

Ide o šiesty ročník celoslovenskej konferencie pripravovanej v Trebišove. Spoločnou snahou predchádzajúcich ročníkov bolo urobiť z tohto podujatia konferenciu, ktorá prinesie účastníkom vždy nové informácie a vízie. Vzhľadom k tomu, že si uvedomujeme hodnoty, dôležitosť a potreby pomáhajúcich profesií, bude tento rok nosnou témou „Odbornosť – profesionalita – ľudskosť.”

Pre potvrdenie účasti na tomto podujatí je potrebné vyplniť záväznú PRIHLÁŠKU.

Vypísanú prihlášku je potrebné zaslať na mailovú adresu: silvia.kovacova@svetzdravia.com spolu s potvrdením o zaplatení konferenčného poplatku.

Tešíme sa na Vašu účasť.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.02.2018

Humenská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Humenné dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Michalovská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Michalovce dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Začína sa štvrtý ročník súťaže Medik roka 2018

Sieť nemocníc Svet zdravia vyhlasuje spoločne s partnermi už štvrtý ročník odbornej súťaže určenej pre študentov 5. a 6. ročníka lekárskych fakúlt Medik roka 2018. Budúci lekári v odbore všeobecné lekárstvo si v nej môžu preveriť a zmerať svoje teoretické poznatky. Aprílové vyvrcholenie súťaže v Michalovciach ponúkne následne 20 finalistom kombináciu odborných workshopov a napínavého súťaženia v praktických podmienkach skutočnej nemocnice. Na jedného víťaza čaká finančná výhra v hodnote 3000 eur. Všetkým finalistom bude súčasne ponúknuté garantované pracovné miesto v nemocnici siete Svet zdravia, traja najlepší si budú môcť vybrať oddelenie podľa vlastného výberu. Registrácia do súťaže prebieha na stránke www.medikroka.sk do 18. marca 2018.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO