Blog, Svet Zdravia, Spišská Nová Ves    05.01.2016

Nemocnica v Spišskej Novej Vsi má od januára novú riaditeľku

Spišská Nová Ves 5. januára 2016

Od januára 2016 došlo k zmene na poste riaditeľa v nemocnici Svet Zdravia Spišská Nová Ves. Antona Hanušína nahradila doterajšia námestníčka pre liečebno-preventívnu starostlivosť (LPS) a primárka detského oddelenia MUDr. Renáta Šuláková.

Za touto výmenou je možné nájsť vyššie poslanie. Anton Hanušín bol poverený novými úlohami v rámci našej siete. Ďakujem mu za výborne odvedenú prácu v spišskonovoveskej nemocnici. Novej riaditeľke želám, aby na ňu nadviazala a pokračovala vo zvyšovaní úrovne zdravotnej starostlivosti pre pacientov,“ vysvetlil Ľuboš Lopatka, generálny riaditeľ siete regionálnych nemocníc Svet zdravia.

MUDr. Renáta Šuláková je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Má atestácie v pediatrii prvého a druhého stupňa a špecializáciu v odbore zdravotnícky manažment a financovanie.

Našim dlhodobým cieľom je vybudovať modernú regionálnu nemocnicu s kvalitným materiálno-technickým vybavením, kvalifikovaným a odborne zdatným personálom, ktorý pacientom poskytuje zdravotnú starostlivosť v súlade s najnovšími poznatkami s dôrazom na bezpečnosť a na individuálny prístup,“ zdôraznila MUDr. Renáta Šuláková, riaditeľka nemocnice Svet zdravia Spišská Nová Ves.

Novým námestníkom pre liečebno-preventívnu starostlivosť sa od januára stal MUDr. Martin Šimo, doterajší lekár oddelenia neurológie. Novou primárkou detského oddelenia sa stala doterajšia zástupkyňa MUDr. Jana Kačmárová.  

Na fotke: MUDr. Renáta Šuláková

 Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 17.01.2018

V Trebišove vlani uskutočnili 679 pôrodov, do nemocnice prišli aj rodičky z Bardejova či Prešova

V nemocnici Svet zdravia Trebišov sa počas minulého roku uskutočnilo 679 pôrodov. Dievčat sa v Trebišove narodilo viac ako chlapcov a päť mamičiek priviedlo na svet dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

V michalovskej pôrodnici sa vlani narodila takmer tisícka detí

V nemocnici Svet zdravia Michalovce sa počas minulého roka narodilo 966 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a osem mamičiek si domov z nemocnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

LIDL opäť podporil novorodenecké oddelenie NsP Trebišov, a.s.

Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a. s. bola jednou z nemocníc, ktorej v rámci projektu „Dobré rozprávky“ venoval obchodný reťazec LIDL špičkový prístroj na liečbu kriticky chorých novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO