Aktuality, Svidník    22.09.2020

Nemocnica Svet zdravia Svidník sa stala súčasťou národnej kampane Týždeň dobrovoľníctva

Týždeň dobrovoľníctva 2020 je realizovaný s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a organizácie Iuventa - Slovenský inštitút mládeže.

 

V spolupráci aj s Prešovským dobrovoľníckym centrom na Slovensku kampaň zastrešuje Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií.

Vo svidníckej nemocnice sme pripravili priestor na „dobrovoľníčenie“ pacientov. Od 16. 9. 2020 do 22.9.2020 pacientky/dobrovoľníčky z psychiatrickej liečebne, pod vedením dennej sestry Kataríny Roháľovej, háčkujú a štrikujú papuče a čelenky, určené ako darček pre pacientov doliečovacieho a geriatrického oddelenia. Keďže predchádzajúce dva ročníky týždňa dobrovoľníctva sa stretli v nemocnici  medzi personálom, ako aj medzi pacientmi s pozitívnym ohlasom, zamestnanci nemocnice a priaznivci dobrovoľníctva vyrábajú papuče  aj vo svojom voľnom čase a prinášajú ich do nemocnice. Ďakujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 26.10.2020

Reakcia MUDr. Mareka Pytliaka na odkaz pre svidnícku nemocnicu

Člen krízového štábu MUDr. Peter Visolajský a predseda Zachráňme zdravotníctvo odkázal svidníckym zdravotníkom: „Vaša nemocnica je malá a bezvýznamná“.

Aktuality 22.10.2020

Manažment – diagnostika a liečba pacientov s náhlou cievnou mozgovou príhodou

Dňa 9. septembra 2020 sa pod záštitou Neurologického oddelenia nemocnice  v Galante, konalo multiodborové stretnutie radiologických a neurologických pracovísk z viacerých nemocníc na tému diagnostika a liečba cievnych mozgových príhod.

Aktuality 21.10.2020

Prvý onko-gynekologický online workshop v michalovskej nemocnici. Pomáhalo aj hlasom ovládané robotické rameno

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sa pod vedením MUDr. Marcela Vanča z Masarykovej nemocnice v Ústí nad Labem a primára onko-gynekologického oddelenia MUDr. Jána Bujňáka uskutočnil v spolupráci s firmami Ultramed, Medirecord, Johnson, Promedeus a Medtronik šiesty endoskopický workshop, ktorý bol vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu po prvýkrát vysielaný online a naživo cez internú sieť nemocnice.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO