Aktuality, Svet Zdravia, Humenné    01.05.2013

Nemocnica Humenné dnes slávnostne otvorila zrekonštruované priestory pediatrického oddelenia.

Nemocnica A. Leňa Humenné, n.o. sa rozhodla zvýšiť komfort návštevníkom a bezpečnosť pacientom. V mesiaci apríl prebehli v nemocnici stavebné úpravy na pediatrickom oddelení. Rozšírili a upravili sa vstupné priestory, čakáreň i prijímová ambulancia. Priestory boli dnes slávnostné otvorené.

Okrem nových priestorov dostali malí pacienti aj ďalšie dary, ktoré prispejú k skvalitneniu zdravotnej starostlivosti. Pani námestníčke riaditeľa pre LPS MUDr. Márii Vasilovej sa podarilo získať pre novorodenecké oddelenie inkubátory, resuscitačné lôžko i lineárne dávkovače.

Prístroje bezodplatne daroval primár MUDr. Andrej Bánhegyi, primár Detského oddelenia v Kráľovskom Chlmci a sme nesmierne radi, že v tejto ekonomickej situácii sa dostali na novorodenecké oddelenie našej nemocnice,“ povedala MUDr. Mária Vasilová.

Nemocnica A. Leňa Humenné, 27n.o. je súčasťou siete nemocníc Svet zdravia, ktorá sa vo svojej stratégii rozhodla pre cestu zlepšovania zdravotnej starostlivosti.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 03.08.2021

Zdravotníci svidníckej nemocnice vás zaočkujú v regióne i priamo v nemocnici

Pre zvýšenie zaočkovanosti obyvateľov svidníckeho regiónu, vďaka ktorej dokážeme spoločne zvrátiť negatívny vývoj pandémie, sme sa v spolupráci s ministerstvom zdravotníctva rozhodli zorganizovať aj výjazdové očkovanie v nadchádzajúce utorky (03.08. a 10.08.2021).

Aktuality 03.08.2021

Deň s laktačnou poradkyňou v humenskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, ktorý si pripomíname prvý augustový týždeň, sa aj napriek nepriaznivému počasiu v humenskej nemocnici stretli mamičky, aby získali viac informácií k dojčeniu.

Aktuality 02.08.2021

Jubileum v nemocnici Galanta

Aj Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša sa môže pochváliť, že vo svojich radoch má kolegu lekára, ktorý tento rok oslávil svoje krásne 80. narodeniny.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO