Aktuality, Svet Zdravia, Humenné    01.05.2013

Nemocnica Humenné dnes slávnostne otvorila zrekonštruované priestory pediatrického oddelenia.

Nemocnica A. Leňa Humenné, n.o. sa rozhodla zvýšiť komfort návštevníkom a bezpečnosť pacientom. V mesiaci apríl prebehli v nemocnici stavebné úpravy na pediatrickom oddelení. Rozšírili a upravili sa vstupné priestory, čakáreň i prijímová ambulancia. Priestory boli dnes slávnostné otvorené.

Okrem nových priestorov dostali malí pacienti aj ďalšie dary, ktoré prispejú k skvalitneniu zdravotnej starostlivosti. Pani námestníčke riaditeľa pre LPS MUDr. Márii Vasilovej sa podarilo získať pre novorodenecké oddelenie inkubátory, resuscitačné lôžko i lineárne dávkovače.

Prístroje bezodplatne daroval primár MUDr. Andrej Bánhegyi, primár Detského oddelenia v Kráľovskom Chlmci a sme nesmierne radi, že v tejto ekonomickej situácii sa dostali na novorodenecké oddelenie našej nemocnice,“ povedala MUDr. Mária Vasilová.

Nemocnica A. Leňa Humenné, 27n.o. je súčasťou siete nemocníc Svet zdravia, ktorá sa vo svojej stratégii rozhodla pre cestu zlepšovania zdravotnej starostlivosti.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Aktuality 19.01.2022

Nová detská kardiologická ambulancia v poliklinike ProCare Prešov

Vzhľadom na zvýšený dopyt po kardiologických vyšetreniach u detí s vrodenými srdcovými chybami, so zachyteným vysokým krvným tlakom, či s pocitmi srdcových nepravidelností, búšením srdca po prekonanej Covidovej infekcií, zriaďujeme na poliklinike ProCare Prešov ďalšiu pediatrickú kardiologickú ambulanciu.

Aktuality 18.01.2022

Jakub či Eliška: To boli vlani najčastejšie mená detí narodených v humenskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Humenné sa počas minulého roka uskutočnilo 587 pôrodov. V pôrodnici sa narodilo 313 chlapcov a 281 dievčat. Sedem mamičiek sa tešilo z dvojičiek.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO