Aktuality, Svet Zdravia, Humenné    01.05.2013

Nemocnica Humenné dnes slávnostne otvorila zrekonštruované priestory pediatrického oddelenia.

Nemocnica A. Leňa Humenné, n.o. sa rozhodla zvýšiť komfort návštevníkom a bezpečnosť pacientom. V mesiaci apríl prebehli v nemocnici stavebné úpravy na pediatrickom oddelení. Rozšírili a upravili sa vstupné priestory, čakáreň i prijímová ambulancia. Priestory boli dnes slávnostné otvorené.

Okrem nových priestorov dostali malí pacienti aj ďalšie dary, ktoré prispejú k skvalitneniu zdravotnej starostlivosti. Pani námestníčke riaditeľa pre LPS MUDr. Márii Vasilovej sa podarilo získať pre novorodenecké oddelenie inkubátory, resuscitačné lôžko i lineárne dávkovače.

Prístroje bezodplatne daroval primár MUDr. Andrej Bánhegyi, primár Detského oddelenia v Kráľovskom Chlmci a sme nesmierne radi, že v tejto ekonomickej situácii sa dostali na novorodenecké oddelenie našej nemocnice,“ povedala MUDr. Mária Vasilová.

Nemocnica A. Leňa Humenné, 27n.o. je súčasťou siete nemocníc Svet zdravia, ktorá sa vo svojej stratégii rozhodla pre cestu zlepšovania zdravotnej starostlivosti.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO