Aktuality, Galanta    18.06.2021

Naši top darcovia v galantskej nemocnici

Dňa 14. júna si celý svet pripomenul Medzinárodný deň darcov krvi.

Pri tejto príležitosti by sme sa chceli špeciálne poďakovať všetkým našim darcom, ktorí celoživotne pomáhajú pri záchrane životov vážne chorých pacientov. Napriek tomu, že už boli ocenení najvyššou Kňazovického plaketou, ktorú získavajú za dosiahnutý počet odberov (muži 100 odberov a ženy 80 oberov), ten kto ešte môže naďalej pokračuje v tejto humánnej činnosti.

V Nemocnici Galanta sme dňa 17.6  ocenili 23 darcov krvi, ktorí darovali krv 100 a viac krát. Patrí im naša úcta, obdiv a veľké ĎAKUJEME v mene všetkých nás

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 03.08.2021

Zdravotníci svidníckej nemocnice vás zaočkujú v regióne i priamo v nemocnici

Pre zvýšenie zaočkovanosti obyvateľov svidníckeho regiónu, vďaka ktorej dokážeme spoločne zvrátiť negatívny vývoj pandémie, sme sa v spolupráci s ministerstvom zdravotníctva rozhodli zorganizovať aj výjazdové očkovanie v nadchádzajúce utorky (03.08. a 10.08.2021).

Aktuality 03.08.2021

Deň s laktačnou poradkyňou v humenskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, ktorý si pripomíname prvý augustový týždeň, sa aj napriek nepriaznivému počasiu v humenskej nemocnici stretli mamičky, aby získali viac informácií k dojčeniu.

Aktuality 02.08.2021

Jubileum v nemocnici Galanta

Aj Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša sa môže pochváliť, že vo svojich radoch má kolegu lekára, ktorý tento rok oslávil svoje krásne 80. narodeniny.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO