Náhradníci na očkovanie

Zaregistrujte sa do zoznamu náhradníkov na očkovanie

 
 

Očkovanie proti ochoreniu Covid- 19 poskytujeme v 18-tich vakcinačných miestach patriacich do siete polikliník a nemocníc ProCare & Svet zdravia.  Na termín očkovania proti ochoreniu Covid -19 sa môžu určené skupiny obyvateľstva prihlásiť online prostredníctvom národného portálu www.korona.gov.sk .
Pokiaľ spĺňate podmienky aktuálne otvorenej fázy, na prihlasovanie využite registráciu cez online formulár Čakáreň na korona.gov.sk. Za náhradníkov môžeme volať iba občanov, ktorí spĺňajú podmienky náhradníkov definované tak vo Vyhláške Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 96/2021 Z. z., ktorá upravuje informácie o oprávnených skupinách na očkovanie a o náhradníkoch na očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Vyhláška, okrem iného, umožňuje očkovať podľa presne stanovených kritérií v situácii, keď sa nedostavia všetci klienti objednaní cez objednávací systém alebo pridelené kapacity nie sú v objednávkovom systéme naplnené.
Ak máte záujem registrovať sa do zoznamu náhradníkov, vyberte si vakcinačné centrum nižšie na stránke.
Upozorňujeme, že oprávnenosť zaradenia medzi osoby so závažnou chorobou významne zvyšujúcou riziko závažného priebehu ochorenia COVID- 19 Vás žiadame preukázať, pri príchode na očkovanie, lekárskym nálezom, ktorý bude obsahovať Vami označenú diagnózu. Na očkovanie si prineste vlastný občiansky preukaz.
Nutnosťou je vedieť sa dostaviť na očkovacie miesto do 60 minút od zavolania.

Vyberte si vakcinačné centrum