Aktuality, Rimavská Sobota    27.01.2021

Na gynekologicko-pôrodnícke oddelenie do nemocnice v Rimavskej Sobote pribudol nový operačný stôl

V rámci modernizácie vybavenia  a zvyšovania kvality a bezpečnosti poskytovanej zdravotnej starostlivosti, zakúpila nemocnica Svet Zdravia Rimavská Sobota na gynekologicko-pôrodnícke oddelenie nový operačný stôl.

 

Jedným z benefitov nového operačného stola je  variabilita nastavenia s využitím ovládača. Vďaka nastaveniu optimálnej polohy sa zabezpečuje vysoký stupeň bezpečnosti pacientky ako aj zvýšený komfort pre realizáciu operačného výkonu. Špeciálny bezšvový poťah zabezpečuje vyšší hygienický štandard pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 25.02.2021

Zdravotníci v Dunajskej Strede dostali od pacienta dar

Náš pacient, ktorý je hospitalizovaný na COVIDovom oddelení, poďakoval personálu nemocnice netradičnou formou, dodaním energie vo forme rôznych šalátov v počte 200 ks.

Aktuality 22.02.2021

Vedúca sestra galantskej nemocnice: Častokrát sa musíme ísť vyplakať

Od 7. januára je nemocnica Svet zdravia v Galante reprofilovaná na červenú, teda covidovú nemocnicu. Na oddelení anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti (OAMIS) sa o pacientov s ochorením COVID-19 starajú sestry a lekári v celotelových overaloch, s respirátormi a ochrannými okuliarmi na tvári.

Aktuality 22.02.2021

Vakcinácia učiteľov v Humennom

Od pondelka 22. februára sa v Nemocnici A. Leňa v Humennom začalo s očkovaním pedagogických pracovníkov proti koronavírusu, ktorí sa prihlásia prostredníctvom on-line formulára.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO