Aktuality, Galanta    15.12.2021

Movember v galantskej nemocnici

MOVEMBER - fúzatý november je za nami. Do iniciatívy na podporu diskusie o fyzickom a duševnom zdraví mužov sa symbolicky zapojili aj kolegovia z galantskej nemocnice.

Vo videu si pozrite, ako im to s fúzami pristalo. 🤗 O skvelú robotu sa postaral barber Tomáš Horváth z kaderníctva Casanova ✂️

Movember je celosvetový mesiac fúzov na podporu prevencie rakoviny semenníkov, rakoviny prostaty či prevencie mužského duševného zdravia. O to viac je dôležité si pripomínať nutnosť prevencie, a to nielen počas novembra, ale celého roka.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Aktuality 19.01.2022

Nová detská kardiologická ambulancia v poliklinike ProCare Prešov

Vzhľadom na zvýšený dopyt po kardiologických vyšetreniach u detí s vrodenými srdcovými chybami, so zachyteným vysokým krvným tlakom, či s pocitmi srdcových nepravidelností, búšením srdca po prekonanej Covidovej infekcií, zriaďujeme na poliklinike ProCare Prešov ďalšiu pediatrickú kardiologickú ambulanciu.

Aktuality 18.01.2022

Jakub či Eliška: To boli vlani najčastejšie mená detí narodených v humenskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Humenné sa počas minulého roka uskutočnilo 587 pôrodov. V pôrodnici sa narodilo 313 chlapcov a 281 dievčat. Sedem mamičiek sa tešilo z dvojičiek.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO