Aktuality, Michalovce    22.08.2022

Motorkári darovali krv

19. Motozraz sveta motocyklov na Zemplínskej Šírave sa niesol v duchu súdržnosti a úprimnej snahe pomôcť. Hematologicko-transfúziologické oddelenie Nemocnice Svet zdravia Michalovce v spolupráci so Slovenským červeným krížom zorganizovali mobilný odber krvi priamo na Zemplínskej Šírave.

Svoju krv prišlo ochotne darovať 42 darcov, no kvôli obmedzeniam týkajúcich sa cestovania do zahraničia mohlo krv nakoniec darovať 25 ľudí. V mene celého tímu Hematologicko-transfúziologického oddelenia úprimne ďakujeme každému darcovi, ktorý si našiel čas a prišiel v tento horúci deň darovať túto najvzácnejšiu tekutinu.

V prípade ak by ste sa chceli stať darcami či už krvi alebo plazmy, tak Vás radi privítame v Darcovskom centre Nemocnice Svet zdravia Michalovce, ktorý sa nachádza v areáli nemocnice. V týchto letných mesiacoch je akútny nedostatok krvi a preto uvítame každú pomoc a podporu vo forme darovania krvi, ktorá je nevyhnutná nielen pri operačných výkonoch, ale aj v rámci ďalších liečebných postupov. Všetky potrebné informácie nájdete na webe www.darujemkrv.sk alebo www.darujemplazmu.sk

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v partizánskej nemocnici

Aj tento rok patrí veľká vďaka žiakom zo Strednej odbornej školy Jána Antonína Baťu Partizánske a dobrovoľníkom z organizácie LIGA PROTI RAKOVINE (LPR), ktorí sa spoločne a s dobrou náladou pustili do čistenia areálu partizánskej nemocnice a sadenia okrasných drevín.

Aktuality 20.09.2022

V topoľčianskej nemocnici vynovili pôrodnú sálu

Vynovená pôrodná sála, čakacia izba či vyšetrovňa. Budúce mamičky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Svet zdravia Topoľčany sa budú opäť cítiť o čosi komfortnejšie. Nemocnica zrekonštruovala časť priestorov, aby prispela k väčšej bezpečnosti a pohode rodičiek.

Aktuality 20.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v nemocnici A. Leňa v Humennom

Pri príležitosti Týždňa dobrovoľníctva sme sa s našimi dobrovoľníkmi venovali našim malým pacientom na pediatrickom oddelení,

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO