Aktuality, Trebišov    18.12.2019

Mikuláš v Trebišove

Vianočný čas je obdobím roka, kedy sa v každom dospelom človeku prebudí kúsok dieťaťa a teší sa z pozorností a darčekov od rodiny, priateľov a známych. Príjemnou predzvesťou blížiacich sa Vianoc je sviatok sv. Mikuláša, ktorý si užívajú najmä deti. 

 

O to viac citlivejšie vnímame, že počas nadchádzajúcich sviatočných dní budú na nemocničných posteliach aj deti a chorí ľudia, ktorých zdravotný stav nedovolí, aby sa vrátili k svojim blízkym.

Mikuláš nezabudol ani na nich, prišiel ich do trebišovskej nemocnice pozdraviť a rozdať im sladké balíčky, ako odmenu, že celý rok poslúchali. Svojou návštevou vyčaril Mikuláš spolu so svojimi spoločníkmi úsmev na tvári nie len detským pacientom, ale aj zdravotníckemu personálu. Návšteva Mikuláša predsa nie je bežnou a každodennou aktivitou. Je to sviatočný deň, prvý znak toho, že na dobrých dospelákov a detí sa nezabúda.

Mikuláš navštívil pediatrické oddelenie, psychiatrické oddelenia a nezabudol ani na darcov krvi.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 14.08.2020

Osvieženie počas horúcich dní

Tohtoročné augustové dni sa nesú v znamení letných horúčav. Zdravotnícki pracovníci nemocnice Svidník zabezpečujú aj v tomto období nepretržitú dostupnosť zdravotnej starostlivosti pre obyvateľov regiónu.

Aktuality 13.08.2020

Michalovská nemocnica má nové pracovisko nukleárnej medicíny

Nádory diagnostikuje po novom, pacientom pomôže hybridný prístroj SPECT/CT

Aktuality 13.08.2020

MALÍČEK maličkým

Každý rodič si želá, aby jeho dieťa bolo zdravé. Taktiež chce mať možnosť byť svojmu dieťatku nablízku a v neposlednej rade je pre neho dôležitá aj pomoc a podpora okolia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO