Aktuality, Trebišov    18.12.2019

Mikuláš v Trebišove

Vianočný čas je obdobím roka, kedy sa v každom dospelom človeku prebudí kúsok dieťaťa a teší sa z pozorností a darčekov od rodiny, priateľov a známych. Príjemnou predzvesťou blížiacich sa Vianoc je sviatok sv. Mikuláša, ktorý si užívajú najmä deti. 

 

O to viac citlivejšie vnímame, že počas nadchádzajúcich sviatočných dní budú na nemocničných posteliach aj deti a chorí ľudia, ktorých zdravotný stav nedovolí, aby sa vrátili k svojim blízkym.

Mikuláš nezabudol ani na nich, prišiel ich do trebišovskej nemocnice pozdraviť a rozdať im sladké balíčky, ako odmenu, že celý rok poslúchali. Svojou návštevou vyčaril Mikuláš spolu so svojimi spoločníkmi úsmev na tvári nie len detským pacientom, ale aj zdravotníckemu personálu. Návšteva Mikuláša predsa nie je bežnou a každodennou aktivitou. Je to sviatočný deň, prvý znak toho, že na dobrých dospelákov a detí sa nezabúda.

Mikuláš navštívil pediatrické oddelenie, psychiatrické oddelenia a nezabudol ani na darcov krvi.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Aktuality 24.01.2020

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo 1116 detí

V Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota sa vlani uskutočnilo 1105 pôrodov. Najviac ich bolo v mesiaci september, a to 115. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek si domov z pôrodnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO