Aktuality, Banská Štiavnica    15.12.2022

Mikuláš v nemocnici Banská Štiavnica

Nie len deti sa tešia na Mikuláša. Tešia sa naňho aj dospelí. V tomto veku to však už nie je o radosti z jeho návštevy, či sladkých dobrotách, ale o radosti zo stretnutia sa s rodinou, o prijatí viacej lásky a pozornosti.

 

Práve tieto dni, sviatky vianočné, nám pripomínajú krásu a dôležitosť dní pokoja a lásky. Hoci naši pacienti na oddelení dlhodobo chorých a v dome ošetrovateľskej starostlivosti v týchto dňoch nie sú doma s rodinou, spríjemnil im tento čas strávený v nemocnici personál oddelení milým prekvapením, v podobe medovníčka a ovocia. Pretože toto vie nás ľudí najviac potešiť, pozornosť a láska od druhého.

Pacienti nemocnice sa veľmi potešili prekvapeniu, ktoré sme si pre nich pripravili.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 20.03.2023

Medzinárodný deň šťastia v humenskej nemocnici

20. marca sa v humenskej nemocnici rozdávalo šťastie. Postarali sa o to dobrovoľníčky so svojou koordinátorkou DC Krajší deň a žiačky Strednej zdravotníckej školy, ktoré symbolicky na medzinárodný deň šťastia rozdávali pacientom chutné koláčiky v tvare štvorlístka.

Aktuality 17.03.2023

Edukácia o hygiene rúk v Materskej škole v Kajali

Ako všetci dobre vieme, hygiena v našom živote zohráva veľmi podstatnú úlohu. Preto je nesmierne dôležité, aby sme k tomu viedli aj naše deti od útleho detstva a vysvetlili im, prečo je dôležité aby základné hygienické návyky vykonávali automaticky bez upozornenia.

Aktuality 15.03.2023

Dunajskostredská nemocnica dostala od Nadácie Križovatka monitory dychu

Novorodenecké oddelenie Nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda dostalo od Nadácie Križovatka 5 monitorov dychu.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO