Aktuality, Svet Zdravia, Krajší deň Svidník, Svidník    07.12.2018

Mikuláš ani tento rok nezabudol na nemocnicu Svidník

Sv. Mikuláš bol známy už počas svojej mladosti cez svoju dobročinnosť. Tá sa traduje v jeho mene dodnes. To sa potvrdilo aj dnešný deň – 6. decembra, keď Mikuláš prechádzal v doprovode anjelov, čertov pomedzi všetkých pacientov nemocnice Svidník.

 

Všetky hospitalizované deti dostali od Mikulášových pomocníkov sladké balíčky, bez ohľadu nato, či počas roka vzorne počúvali. Dospelí zas dostali darček vo forme ovocia a čokoládky. To všetko s vrúcnym prianím skorého uzdravenia.

Nemocnicou sa niesli nádherné adventné piesne v podaní žiakov Cirkevnej strednej školy Milosrdného Samaritána  Svidník.

Nemocnica Svidník sa tento rok po prvýkrát rozhodla pripraviť aj Mikulášsky koncert  pre pacientov a zamestnancov, v podaní  študentov Pravoslávnej bohosloveckej fakulty Prešovskej univerzity v Prešove, ktorí zaspievali koledy. Počas programu zaspievala nádherné vianočné piesne  aj dobrovoľníčka nemocnice Magdaléna Rodaková.

Ku krásnej atmosfére prispeli aj žiaci Základnej umeleckej školy Svidník, ktorí venovali nemocnici aj krásne vianočné dekorácie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí.

Aktuality 17.01.2019

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí

V Nemocnici Svet zdravia Partizánske sa vlani narodilo 606 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a šiestim mamičkám sa narodili dvojičky.

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí.

Aktuality 17.01.2019

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa minulý rok narodilo vyše 700 detí. Chlapcov prišlo na svet o niečo viac ako dievčat a jedna mamička si domov z pôrodnice odniesla dvojičky.

Aktuality 17.01.2019

Karneval na Pediatrii

Dobrovoľníci nemocnice Svidník sa po prvýkrát rozhodli pripraviť pre detských pacientov netradičné popudenie vo forme karnevalu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO