Aktuality, Svidník    09.03.2023

Medzinárodný deň žien v nemocnici Svet zdravia Svidník

Máme tu opäť mesiac marec na začiatku ktorého si pripomíname Medzinárodný deň žien. Sviatok, ktorý si už tradične pripomíname aj v nemocnici Svidník.

Vedenie nemocnice zablahoželalo všetkým ženám v organizácii, sestrám, lekárkam, sanitárkam, kolegyniam v administratíve,  kuchárkam, upratovačkám i fyzioterapeutkám či laborantkám, rádiologickým techničkám.

Poďakovalo  sa za všetku  ich  starostlivosť  o  pacientov, ale aj za ich opateru, prácu, ktorú ako ženy majú aj vo svojich rodinách. Skĺbiť všetky povinnosti, byť pritom trpezlivé, vytrvalé, láskavé, empatické, vytvárať dobrú pohodu na svojich pracoviskách vyžaduje veľa sily a odhodlania. Ste jedinečné. Všetko najlepšie k Medzinárodnému dňu žien!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 31.03.2023

Veľkonočná nálada na pediatrii v humenskej nemocnici

O veľkonočnú náladu na pediatrickom oddelení v Humennom sa postaral Zajko SMEJKO spolu s dobrovoľníkmi DC Krajší deň.

Aktuality 30.03.2023

Deň lekárov vo Vranovskej nemocnici

Pri príležitosti Dňa lekárov sa našim pracovným jubilantom osobne prihovoril riaditeľ nemocnice a poďakoval im za roky práce a ich prínos pre vranovskú nemocnicu. Ako poznamenal, profesia lekára a učiteľa nemajú od seba ďaleko.

Aktuality 20.03.2023

Medzinárodný deň šťastia v humenskej nemocnici

20. marca sa v humenskej nemocnici rozdávalo šťastie. Postarali sa o to dobrovoľníčky so svojou koordinátorkou DC Krajší deň a žiačky Strednej zdravotníckej školy, ktoré symbolicky na medzinárodný deň šťastia rozdávali pacientom chutné koláčiky v tvare štvorlístka.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO