Aktuality, Žiar nad Hronom    13.05.2022

Medzinárodný deň sestier v nemocnici Svet zdravia v Žiari nad Hronom a Banskej Štiavnici

Deň sestier si každoročne pripomíname 12.05. Pri tejto príležitosti riaditeľ nemocnice, Ing. Ivan Mokrý, MPH spolu s námestníčkou pre ošetrovateľskú starostlivosť, Mgr. Evou Valentovou venovali osobné poďakovanie a pochvalu všetkým sestrám nemocnice.

Ďakujeme za vašu silu a námahu, ktorú vkladáte do práce, za odvahu a entuziazmus, s ktorými zvládate často veľmi náročné situácie, za vaše veľké srdce.

Všetkým totiž patrí veľká vďaka nielen za ich každodennú prácu, ale aj za statočnosť.

Naša osobitná vďaka patrila sestrám, ktoré oslavujú tento rok viac ako 25rokov práce v nemocnici v Žiari nad Hronom.

Milé sestry, váš dotyk lieči a Váš úsmev pacientom pomáha. Ďakujeme vám za prínos v poskytovaní zdravotnej starostlivosti pacientom, vďaka ktorému sa neustále posúvame spoločne vpred.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.05.2022

OCENENIE BIELE SRDCE

Námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Nemocnice Svet zdravia Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica Mgr. Eva Valentová získala ocenenie Biele srdce. Ocenenie každoročne udeľuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier.

Aktuality 18.05.2022

Krajší deň v záhrade

Pokračovanie úspešného projektu Krajší deň v záhrade sme odštartovali s pracovníkmi spoločnosti Syráreň Bel Slovensko a.s., ktorí priložili ruku k dielu a revitalizovali časť onkologickej záhrady.

Aktuality 18.05.2022

5. výročie otvorenia Dobrovoľníckeho centra Krajší deň v nemocnici Trebišov

Na oddelení dlhodobo chorých sa pri príležitosti 5. výročia otvorenia Dobrovoľníckeho centra Krajší deň v nemocnici Trebišov uskutočnila akcia, na ktorú boli pozvané dobrovoľníčky Katka, Zuzanka, Boženka a Evička z Denného centra 1 Trebišov, ktoré vykonávajú dobrovoľnícku činnosť od jeho začiatku.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO