Aktuality, Svet Zdravia, Galanta    16.05.2018

Medzinárodný deň sestier v galantskej nemocnici 2018

Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s. si tento rok už po tretí krát vo svojej histórii, pod hlavičkou Sveta zdravia, uctila svoje sestry pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier 2018, ktorý pripadá každý rok na 12. mája. Tento rok oslávila nemocnica sviatok všetkých sestier o deň skôr, nakoľko v tomto roku oficiálne pripadá na sobotu.

 

Vedenie nemocnice odovzdalo všetkým sestrám i ostatným zdravotníckym pracovníkom, ktorí sa podieľajú na poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti v daný deň v zmene, kvet priamo do ich láskavých rúk spoločne s blahoželaním. Rozdať sa tak podarilo viac ako 150 kvetov. Vedenie nemocnice pri tejto príležitosti tiež vyjadrilo poďakovanie sestrám a ostatným zdravotníckym pracovníkom, za ich neoceniteľnú prácu a obetavý prístup k pacientom, hromadným listom, ktorý obišiel každé pracovisko v nemocnici. Súčasťou listu bola aj úsmevná, no pravdivá „legenda o sestre“, ktorá vystihuje jej nezastupiteľnú rolu v spoločnosti.

Popoludnie tohto výnimočného dňa sa už tradične nieslo v duchu pracovného obeda, pre všetky vedúce sestry a ostatných vedúcich zdravotníckych pracovníkov na úseku ošetrovateľskej starostlivosti, za prítomnosti širšieho vedenia nemocnice. Vedúcim zdravotníckym pracovníkom na úseku ošetrovateľskej starostlivosti bol tiež odovzdaný nielen symbolický kvet, ale i ďakovný list od samotného generálneho riaditeľa spoločnosti Svet zdravia, vyjadrujúci úctu a poďakovanie zároveň. Spomínaný prejav úcty pozitívne zarezonoval naprieč celou nemocnicou, pretože bol osobný, úprimný a srdečný. Všetkým sestrám ešte raz blahoželáme a ďakujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí.

Aktuality 17.01.2019

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí

V Nemocnici Svet zdravia Partizánske sa vlani narodilo 606 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a šiestim mamičkám sa narodili dvojičky.

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí.

Aktuality 17.01.2019

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa minulý rok narodilo vyše 700 detí. Chlapcov prišlo na svet o niečo viac ako dievčat a jedna mamička si domov z pôrodnice odniesla dvojičky.

Aktuality 17.01.2019

Karneval na Pediatrii

Dobrovoľníci nemocnice Svidník sa po prvýkrát rozhodli pripraviť pre detských pacientov netradičné popudenie vo forme karnevalu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO