Aktuality, Svet Zdravia, Galanta    16.05.2018

Medzinárodný deň sestier v galantskej nemocnici 2018

Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s. si tento rok už po tretí krát vo svojej histórii, pod hlavičkou Sveta zdravia, uctila svoje sestry pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier 2018, ktorý pripadá každý rok na 12. mája. Tento rok oslávila nemocnica sviatok všetkých sestier o deň skôr, nakoľko v tomto roku oficiálne pripadá na sobotu.

 

Vedenie nemocnice odovzdalo všetkým sestrám i ostatným zdravotníckym pracovníkom, ktorí sa podieľajú na poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti v daný deň v zmene, kvet priamo do ich láskavých rúk spoločne s blahoželaním. Rozdať sa tak podarilo viac ako 150 kvetov. Vedenie nemocnice pri tejto príležitosti tiež vyjadrilo poďakovanie sestrám a ostatným zdravotníckym pracovníkom, za ich neoceniteľnú prácu a obetavý prístup k pacientom, hromadným listom, ktorý obišiel každé pracovisko v nemocnici. Súčasťou listu bola aj úsmevná, no pravdivá „legenda o sestre“, ktorá vystihuje jej nezastupiteľnú rolu v spoločnosti.

Popoludnie tohto výnimočného dňa sa už tradične nieslo v duchu pracovného obeda, pre všetky vedúce sestry a ostatných vedúcich zdravotníckych pracovníkov na úseku ošetrovateľskej starostlivosti, za prítomnosti širšieho vedenia nemocnice. Vedúcim zdravotníckym pracovníkom na úseku ošetrovateľskej starostlivosti bol tiež odovzdaný nielen symbolický kvet, ale i ďakovný list od samotného generálneho riaditeľa spoločnosti Svet zdravia, vyjadrujúci úctu a poďakovanie zároveň. Spomínaný prejav úcty pozitívne zarezonoval naprieč celou nemocnicou, pretože bol osobný, úprimný a srdečný. Všetkým sestrám ešte raz blahoželáme a ďakujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.05.2018

Chráň seba a svojich blízkych pred potenciálne smrtiacimi baktériami

Poznáte pravdu o ochrane seba a ochrane svojich blízkych z pohľadu hygieny rúk?

Aktuality 21.05.2018

Vo svidníckej pôrodnici chystajú deň otvorených dverí

Mamičky zo Svidníka a okolia môžu prísť spoznať prostredie, v ktorom privedú na svet svoje bábätko. Nemocnica Svet zdravia Svidník totiž v sobotu 26. mája chystá pre verejnosť deň otvorených dverí svojho gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia. Na mamičky a ich blízkych čakajú aj prednášky a venovať sa im budú odborníci i vedenie nemocnice.

Aktuality 21.05.2018

Michalovský deň sestier a pôrodných asistentiek

Pri príležitostí Medzinárodného dňa sestier (12.5.) a Medzinárodného dňa pôrodných asistentiek (5.5.) sa konal v Michalovciach 16. mája Michalovský deň sestier a pôrodných asistentiek, ktorý už tradične organizuje Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek so sídlom v Michalovciach a Nemocnica Svet zdravia Michalovce.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO