Aktuality, Svidník    16.09.2019

Medzinárodný deň pozitívneho myslenia

Piatok 13. sa často spája s poverami, ale 13. 9. v piatok je pre zamestnancov nemocnice Svidník príležitosťou na podporu pozitívneho myslenia

 

13. september je medzinárodný deň pozitívneho myslenia, ktoré vedie k pozitívnym akciám a krokom, ktoré následne vedú k pozitívnym výsledkom. Hlavnou myšlienkou dnešného dňa je zvýšenie povedomia ľudí o vplyve pozitívneho myslenia a optimizmu na zdravie a život človeka, ako je predlženie života, zníženie depresií, väčšia obranyschopnosť, lepší psychický a fyzický stav.

Ako tento stav navodiť aj na pracoviskách nemocnice Svetu Zdravia vo Svidníku?

Nie je nič príjemnejšie, ako to spojiť s medzinárodným dňom čokolády, ktorá je okamžitým zdrojom energie pre telo i dušu, pomáha odstraňovať napätie a stres a zároveň vyvoláva  v človeku príjemné pocity a pokoj.

V tejto súvislosti sa riaditeľ nemocnice Svidník Ing. Slavko Rodák so svojím tímom rozhodli aj takto netradične podporiť pozitívne myslenie medzi svojimi kolegami  na pôde nemocnice Svidník a každý zamestnanec dnes obdrží čokoládu.

V každej firme sú zamestnanci tým najdôležitejším, lebo práve zamestnanci posúvajú svoju organizáciu určitým smerom a len s pozitívnym myslením a spoločne dokážeme nájsť aj ten správny smer.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 01.06.2020

Medzinárodný deň detí v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Dnešný výnimočný sviatok sme oslávili na pediatrickom a novorodeneckom oddelení.

Aktuality 01.06.2020

MDD v Nemocnici Rimavska Sobota

Diplom za statočnosť, poučné pexeso, zajkovu omaľovánku či sladkú odmenu si odniesli pri príležitosti MDD detskí pacienti, ktorí navštívili pediatrickú ambulanciu alebo trávili čas na lôžku pediatrického oddelenia v Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota.

Aktuality 01.06.2020

MDD v presovskej poliklinike

ProCare maskot Zajko dnes potešil drobnosťami detičky v poliklinike ProCare Prešov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO