Aktuality, Svidník    16.09.2019

Medzinárodný deň pozitívneho myslenia

Piatok 13. sa často spája s poverami, ale 13. 9. v piatok je pre zamestnancov nemocnice Svidník príležitosťou na podporu pozitívneho myslenia

 

13. september je medzinárodný deň pozitívneho myslenia, ktoré vedie k pozitívnym akciám a krokom, ktoré následne vedú k pozitívnym výsledkom. Hlavnou myšlienkou dnešného dňa je zvýšenie povedomia ľudí o vplyve pozitívneho myslenia a optimizmu na zdravie a život človeka, ako je predlženie života, zníženie depresií, väčšia obranyschopnosť, lepší psychický a fyzický stav.

Ako tento stav navodiť aj na pracoviskách nemocnice Svetu Zdravia vo Svidníku?

Nie je nič príjemnejšie, ako to spojiť s medzinárodným dňom čokolády, ktorá je okamžitým zdrojom energie pre telo i dušu, pomáha odstraňovať napätie a stres a zároveň vyvoláva  v človeku príjemné pocity a pokoj.

V tejto súvislosti sa riaditeľ nemocnice Svidník Ing. Slavko Rodák so svojím tímom rozhodli aj takto netradične podporiť pozitívne myslenie medzi svojimi kolegami  na pôde nemocnice Svidník a každý zamestnanec dnes obdrží čokoládu.

V každej firme sú zamestnanci tým najdôležitejším, lebo práve zamestnanci posúvajú svoju organizáciu určitým smerom a len s pozitívnym myslením a spoločne dokážeme nájsť aj ten správny smer.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 15.01.2021

V topoľčianskej nemocnici sa vlani zvýšil počet pôrodov o 47

V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa počas minulého roku narodilo spolu 681 detí.

Aktuality 15.01.2021

Dar od Občianskeho združenia „RÉMA“

„RÉMA“ občianske združenie, v zastúpení štatutárom Romanom Lencsésom, darovalo pre nemocnicu Galanta automatickú práčku a mopy.

Aktuality 15.01.2021

Vo vranovskej nemocnici sa vlani uskutočnilo o vyše 50 pôrodov viac

V Nemocnici Svet zdravia Vranov nad Topľou sa počas minulého roku narodilo 1081 novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO