Aktuality, Svidník    16.09.2019

Medzinárodný deň pozitívneho myslenia

Piatok 13. sa často spája s poverami, ale 13. 9. v piatok je pre zamestnancov nemocnice Svidník príležitosťou na podporu pozitívneho myslenia

 

13. september je medzinárodný deň pozitívneho myslenia, ktoré vedie k pozitívnym akciám a krokom, ktoré následne vedú k pozitívnym výsledkom. Hlavnou myšlienkou dnešného dňa je zvýšenie povedomia ľudí o vplyve pozitívneho myslenia a optimizmu na zdravie a život človeka, ako je predlženie života, zníženie depresií, väčšia obranyschopnosť, lepší psychický a fyzický stav.

Ako tento stav navodiť aj na pracoviskách nemocnice Svetu Zdravia vo Svidníku?

Nie je nič príjemnejšie, ako to spojiť s medzinárodným dňom čokolády, ktorá je okamžitým zdrojom energie pre telo i dušu, pomáha odstraňovať napätie a stres a zároveň vyvoláva  v človeku príjemné pocity a pokoj.

V tejto súvislosti sa riaditeľ nemocnice Svidník Ing. Slavko Rodák so svojím tímom rozhodli aj takto netradične podporiť pozitívne myslenie medzi svojimi kolegami  na pôde nemocnice Svidník a každý zamestnanec dnes obdrží čokoládu.

V každej firme sú zamestnanci tým najdôležitejším, lebo práve zamestnanci posúvajú svoju organizáciu určitým smerom a len s pozitívnym myslením a spoločne dokážeme nájsť aj ten správny smer.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

Aktuality 14.10.2019

Žiarska nemocnica zrekonštruovala oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila nové zázemie pre pacientov a zamestnancov oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

Aktuality 11.10.2019

Pozvánka na Deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie

Nemocnica Svet zdravia Trebišov a Liga za duševné zdravie Vás pozývajú na deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie 14. októbra 2019.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO