Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota    07.06.2018

Medzinárodný deň detí v nemocnici Rimavská Sobota

Sviatok našich najmenších sme oslávili vo veľkom štýle. Cez brány nemocnice prišli policajné a hasičské autá, sanitka, ale tentoraz s iným ako štandardným poslaním.

 

Policajti, hasiči a záchranári predstavili deťom všetko zaujímavé, čo schovávajú vo svojich autách. S hasičmi sme otestovali nemocničný hydrant. Pri silnom slniečku osviežil mnohých z nás. Dobrovoľníci predviedli svoje zručnosti v maľovaní detí na tvár, ale aj pri obväzovaní zraneného medvedíka, alebo hádzaní loptičiek do zvieracej tlamy. Deti sa pošmýkali na nafukovacom hrade, ktorý nám bezplatne poskytlo občianske združenie Naša Sobota spolu s maskotom Dinom.

Do nemocnice si prišli zašportovať aj futbalisti MŠK Rimavská Sobota. Deti, ktorým zdravotný stav nedovoľoval zúčastniť sa akcie, išli pozrieť priamo na pediatrické oddelenie, kde im darovali futbalové lopty. Oslava sviatku MDD bola príjemne stráveným popoludním nielen pre deti, ale pre aj nás dospelých.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 15.10.2018

Praktický nácvik postupov pri zistení vysoko nebezpečnej nákazy

Problematika zavlečenia vysoko nebezpečnej nákazy a hrozba jej  šírenia je stále aktuálna. Na túto hrozbu musíme byť pripravení aj vo vranovskej nemocnici. Je dôležité, aby personál dokázal  diagnostikovať  pacienta s podozrením na ochorenie s vysoko nebezpečnou nákazou (ďalej len „VNN“) a zabezpečiť opatrenia. Z tohto dôvodu sa vo vranovskej nemocnici uskutočnilo cvičenie s praktickou ukážkou opatrení na zabránenie šírenia VNN.

Aktuality 15.10.2018

INEKO: Skokanom roka 2018 je galantská nemocnica

Verejnosť spoznala výsledky štvrtého ročníka hodnotenia slovenských nemocníc inštitútom INEKO. Nový rebríček bol zostavený podľa vybraných ukazovateľov spokojnosti pacientov, kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti, náročnosti diagnóz, hospodárenia a transparentnosti za obdobie 2014 - 2017.

Aktuality 15.10.2018

Odstávka elektrickej energie v nemocnici Žiar nad Hronom

Vážení pacienti, dovoľujeme si vás týmto informovať o úplnej odstávke elektrickej energie v nemocnici v Žiari nad Hronom dňa 20.10.2018 (sobota) v čase od 12.30 hod. do 18.00 hod.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO