Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota    07.06.2018

Medzinárodný deň detí v nemocnici Rimavská Sobota

Sviatok našich najmenších sme oslávili vo veľkom štýle. Cez brány nemocnice prišli policajné a hasičské autá, sanitka, ale tentoraz s iným ako štandardným poslaním.

 

Policajti, hasiči a záchranári predstavili deťom všetko zaujímavé, čo schovávajú vo svojich autách. S hasičmi sme otestovali nemocničný hydrant. Pri silnom slniečku osviežil mnohých z nás. Dobrovoľníci predviedli svoje zručnosti v maľovaní detí na tvár, ale aj pri obväzovaní zraneného medvedíka, alebo hádzaní loptičiek do zvieracej tlamy. Deti sa pošmýkali na nafukovacom hrade, ktorý nám bezplatne poskytlo občianske združenie Naša Sobota spolu s maskotom Dinom.

Do nemocnice si prišli zašportovať aj futbalisti MŠK Rimavská Sobota. Deti, ktorým zdravotný stav nedovoľoval zúčastniť sa akcie, išli pozrieť priamo na pediatrické oddelenie, kde im darovali futbalové lopty. Oslava sviatku MDD bola príjemne stráveným popoludním nielen pre deti, ale pre aj nás dospelých.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.06.2018

Nová námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť v nemocnici Svet zdravia Svidník

Od 11. júna 2018 bola poverená vykonávaním funkcie námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť Dana Kopčová. V nemocnici vo Svidníku pracuje od 01.08.1991. Začínala na gynekologicko- pôrodníckom oddelení, úseku neonatológie, od 01.11.2014 pracuje ako manažérka dennej zmeny na gynekologicko-pôrodníckom oddelení.

Aktuality 18.06.2018

Svidnícka nemocnica má nový ultrazvuk

V Nemocnici Svet zdravia Svidník pribudol v uplynulých dňoch nový ultrazvukový prístroj. Umožňuje presnejšiu diagnostiku a lekári tak dokážu lepšie vyšetriť aj pacientov, u ktorých to bolo pomocou dvojrozmerného ultrazvukového zobrazenia dosiaľ obtiažne.

Aktuality 15.06.2018

Renovácia oddelenia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v galantskej nemocnici

V polovici februára 2018 zahájila galantská nemocnica rekonštrukciu Oddelenia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. Rekonštrukčné práce prebiehajú intenzívne a bez prestávky tretím rokom, v rámci celej nemocnice, no táto konkrétna bola rozšírená, preto je možné hovoriť skôr o renovácii.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO