Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota    07.06.2018

Medzinárodný deň detí v nemocnici Rimavská Sobota

Sviatok našich najmenších sme oslávili vo veľkom štýle. Cez brány nemocnice prišli policajné a hasičské autá, sanitka, ale tentoraz s iným ako štandardným poslaním.

 

Policajti, hasiči a záchranári predstavili deťom všetko zaujímavé, čo schovávajú vo svojich autách. S hasičmi sme otestovali nemocničný hydrant. Pri silnom slniečku osviežil mnohých z nás. Dobrovoľníci predviedli svoje zručnosti v maľovaní detí na tvár, ale aj pri obväzovaní zraneného medvedíka, alebo hádzaní loptičiek do zvieracej tlamy. Deti sa pošmýkali na nafukovacom hrade, ktorý nám bezplatne poskytlo občianske združenie Naša Sobota spolu s maskotom Dinom.

Do nemocnice si prišli zašportovať aj futbalisti MŠK Rimavská Sobota. Deti, ktorým zdravotný stav nedovoľoval zúčastniť sa akcie, išli pozrieť priamo na pediatrické oddelenie, kde im darovali futbalové lopty. Oslava sviatku MDD bola príjemne stráveným popoludním nielen pre deti, ale pre aj nás dospelých.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí.

Aktuality 17.01.2019

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí

V Nemocnici Svet zdravia Partizánske sa vlani narodilo 606 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a šiestim mamičkám sa narodili dvojičky.

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí.

Aktuality 17.01.2019

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa minulý rok narodilo vyše 700 detí. Chlapcov prišlo na svet o niečo viac ako dievčat a jedna mamička si domov z pôrodnice odniesla dvojičky.

Aktuality 17.01.2019

Karneval na Pediatrii

Dobrovoľníci nemocnice Svidník sa po prvýkrát rozhodli pripraviť pre detských pacientov netradičné popudenie vo forme karnevalu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO