Aktuality, Svidník    03.06.2020

Medzinárodný deň detí pre najmenších pacientov nemocnice Svidník

Medzinárodný deň detí každoročne patrí k významným sviatkom všetkých detí. Nemocnica Svidník nezabudla ani na tie, ktoré tento sviatok museli pre svoju chorobu stráviť na nemocničnom lôžku.

 

Aj napriek pretrvávajúcim zvýšeným hygienickým požiadavkám vedenie Nemocnice Svidník spolu s dobrovoľníkmi „Krajšieho dňa“ spríjemnilo toto náročné obdobie  odovzdaním sladkého, ale aj praktického darčeka. Darčeky odovzdal maskot ZDRAVKO, ktorému sa najviac tešili práve tie najmenšie  deti.

Svidnícka tlačiareň venovala k príležitosti tohto sviatku detským pacientom rozprávkové knihy Rýmom z rozprávky do rozprávky a omaľovanky. Kolektív ATM21 z Bardejova venoval deťom a personálu na pediatrickom oddelení ochranné rúška.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.07.2020

Dobrovoľníci v nemocnici Partizánske

Aktuality 08.07.2020

Grantová podpora z Nadácie Penta pre galantskú nemocnicu

Galantská nemocnica sa v spolupráci s Občianskym združením Templars Slovakia uchádzala začiatkom roka 2020 o grantovú podporu z Nadácie Penta.

Aktuality 06.07.2020

Pacientom s chorým srdcom pomôže nový prístroj. Je prvým v strednej Európe.

V bratislavskom Centre intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby CINRE pribudla pre pacientov nová sála, ktorá je vybavená jedinečným prístrojom. Angiografický systém ARTIS icono umožní vďaka špičkovej technológii a umelej inteligencii vyšetriť viac pacientov za kratší čas. CINRE je prvé zdravotnícke zariadenie v strednej Európe, v ktorom bude tento prístroj slúžiť pacientom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO