Aktuality, Galanta    10.03.2023

MDŽ v galantskej nemocnici

Už tradične patrí 8. marec všetkým ženám, oslavujeme totiž Medzinárodný deň žien. Ten vznikol na Medzinárodnej ženskej konferencii v roku 1910, ktorá sa konala v Kodani. Ako dátum tohto sviatku bol stanovený práve 8. marec, na počesť veľkého štrajku 40 000 newyorských krajčírok z textilných tovární, ktorý sa konal v roku 1908.

V galantskej nemocnici v tento deň bolo v práci takmer 300 úžasných dám, našich žien, na ktoré sme ani tento rok nezabudli. Veď akoby sme aj mohli, keď patria k početnej prevahe spomedzi našich zamestnancov a sú našou každodennou inšpiráciou, nie len pri práci s našimi pacientmi.

Pripravili sme si pre nich malé prekvapenie a to v podobe šarmantného rodáka z Galanty, populárneho filmového i seriálového herca, Juraja Baču. Ten prišiel medzi nás, prítomným dámam podaroval ružičku a zaželal im všetko najlepšie k ich sviatku. Aj touto cestou mu chceme veľmi pekne poďakovať za milé spestrenie ešte milšej udalosti. Sme radi, že aj svojou prítomnosťou spravil tento deň mnohým ženám nezabudnuteľným.

Ďakujeme a ešte raz želáme všetkým ženám len to najlepšie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 31.03.2023

Veľkonočná nálada na pediatrii v humenskej nemocnici

O veľkonočnú náladu na pediatrickom oddelení v Humennom sa postaral Zajko SMEJKO spolu s dobrovoľníkmi DC Krajší deň.

Aktuality 30.03.2023

Deň lekárov vo Vranovskej nemocnici

Pri príležitosti Dňa lekárov sa našim pracovným jubilantom osobne prihovoril riaditeľ nemocnice a poďakoval im za roky práce a ich prínos pre vranovskú nemocnicu. Ako poznamenal, profesia lekára a učiteľa nemajú od seba ďaleko.

Aktuality 20.03.2023

Medzinárodný deň šťastia v humenskej nemocnici

20. marca sa v humenskej nemocnici rozdávalo šťastie. Postarali sa o to dobrovoľníčky so svojou koordinátorkou DC Krajší deň a žiačky Strednej zdravotníckej školy, ktoré symbolicky na medzinárodný deň šťastia rozdávali pacientom chutné koláčiky v tvare štvorlístka.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO