Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    04.06.2019

MDD vo vranovskej nemocnici

Medzinárodný deň detí 1. júna je sviatkom našich najmenších. Pri príležitosti tohto sviatku vedenie Vranovskej nemocnice 31.5.2019 pripravilo príjemne popoludnie plné hier a zábavy pre deti našich zamestnancov.

 

Areálom nemocnice sa ozýval smiech, spev a dobrá nálada, ktorá bola vyčarená na detských tvárach. Deti sa radovali hlavne z atrakcií, ktoré na nich čakali. Veľký úspech mala zorbingová guľa, ktorú si musel každý vyskúšať. Deti neobišli ani veľký skákaci hrad, na ktorom sa vyšantili do sýtosti. Okrem smiechu na detských tváričkách žiarili aj rôzne zaujímavé motívy, ornamenty, ktoré im vyčarili animátorky pri maľovaní na tvár. Pre najmenších bol pripravený detský kútik a tvorivé dielničky.

Najväčšou atrakciou boli hasiči, ktorí deti povozili na hasičskej bugine. Hlavne chlapci sa veľa dozvedeli o práci hasičov, zaujímalo ich, čo sa nachádza v hasičskom aute a vyskúšali si aké je to sedieť za volantom hasičského auta. Pre deti a rodičov boli pripravené chutné dobroty, koláče, sladký melón a osviežujúce nápoje.

Nezabudli sme ani na detičky, ktoré boli hospitalizované na detskom oddelení Vranovskej nemocnice. Drak, maskot hasičov, potešil na oddelení detičky, ktorým priniesol sladké prekvapenie a obdaroval ich medailou a diplomom za statočnosť, ktorú preukázali počas svojej hospitalizácie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.07.2019

Stý odber pána Kača

Pán Dionýz Kačo pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1986. Práci zdravotníckeho pracovníka zasvätil celý život a aj po toľkých rokoch strávených pri lôžku na oddelení  a medzi pacientmi nestráca na empatii, chuti do práce a dobrej nálade, ktorou je známy medzi svojimi kolegami i pacientami.

Aktuality 17.07.2019

Svetový deň darcov krvi

Bezpečná krv pre všetkých – toto bol tohtoročný slogan pre Svetový deň darcov krvi, ktorý sa konal 14.6.2019

Aktuality 17.07.2019

Urobme svet krajším

Naša nemocnica bola poctená vzácnou návštevou detí z detského tábora pod vedením rehoľnej sestry. Pre našich pediatrických a geriatrických pacientov pripravili krásne, ručne vyrobené darčeky, ktoré osobne odovzdali na každom oddelení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO