Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    04.06.2019

MDD vo vranovskej nemocnici

Medzinárodný deň detí 1. júna je sviatkom našich najmenších. Pri príležitosti tohto sviatku vedenie Vranovskej nemocnice 31.5.2019 pripravilo príjemne popoludnie plné hier a zábavy pre deti našich zamestnancov.

 

Areálom nemocnice sa ozýval smiech, spev a dobrá nálada, ktorá bola vyčarená na detských tvárach. Deti sa radovali hlavne z atrakcií, ktoré na nich čakali. Veľký úspech mala zorbingová guľa, ktorú si musel každý vyskúšať. Deti neobišli ani veľký skákaci hrad, na ktorom sa vyšantili do sýtosti. Okrem smiechu na detských tváričkách žiarili aj rôzne zaujímavé motívy, ornamenty, ktoré im vyčarili animátorky pri maľovaní na tvár. Pre najmenších bol pripravený detský kútik a tvorivé dielničky.

Najväčšou atrakciou boli hasiči, ktorí deti povozili na hasičskej bugine. Hlavne chlapci sa veľa dozvedeli o práci hasičov, zaujímalo ich, čo sa nachádza v hasičskom aute a vyskúšali si aké je to sedieť za volantom hasičského auta. Pre deti a rodičov boli pripravené chutné dobroty, koláče, sladký melón a osviežujúce nápoje.

Nezabudli sme ani na detičky, ktoré boli hospitalizované na detskom oddelení Vranovskej nemocnice. Drak, maskot hasičov, potešil na oddelení detičky, ktorým priniesol sladké prekvapenie a obdaroval ich medailou a diplomom za statočnosť, ktorú preukázali počas svojej hospitalizácie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

Aktuality 14.10.2019

Žiarska nemocnica zrekonštruovala oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila nové zázemie pre pacientov a zamestnancov oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

Aktuality 11.10.2019

Pozvánka na Deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie

Nemocnica Svet zdravia Trebišov a Liga za duševné zdravie Vás pozývajú na deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie 14. októbra 2019.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO