Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    04.06.2019

MDD vo vranovskej nemocnici

Medzinárodný deň detí 1. júna je sviatkom našich najmenších. Pri príležitosti tohto sviatku vedenie Vranovskej nemocnice 31.5.2019 pripravilo príjemne popoludnie plné hier a zábavy pre deti našich zamestnancov.

 

Areálom nemocnice sa ozýval smiech, spev a dobrá nálada, ktorá bola vyčarená na detských tvárach. Deti sa radovali hlavne z atrakcií, ktoré na nich čakali. Veľký úspech mala zorbingová guľa, ktorú si musel každý vyskúšať. Deti neobišli ani veľký skákaci hrad, na ktorom sa vyšantili do sýtosti. Okrem smiechu na detských tváričkách žiarili aj rôzne zaujímavé motívy, ornamenty, ktoré im vyčarili animátorky pri maľovaní na tvár. Pre najmenších bol pripravený detský kútik a tvorivé dielničky.

Najväčšou atrakciou boli hasiči, ktorí deti povozili na hasičskej bugine. Hlavne chlapci sa veľa dozvedeli o práci hasičov, zaujímalo ich, čo sa nachádza v hasičskom aute a vyskúšali si aké je to sedieť za volantom hasičského auta. Pre deti a rodičov boli pripravené chutné dobroty, koláče, sladký melón a osviežujúce nápoje.

Nezabudli sme ani na detičky, ktoré boli hospitalizované na detskom oddelení Vranovskej nemocnice. Drak, maskot hasičov, potešil na oddelení detičky, ktorým priniesol sladké prekvapenie a obdaroval ich medailou a diplomom za statočnosť, ktorú preukázali počas svojej hospitalizácie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 12.12.2019

Pravý duch Vianoc v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Tento rok cítime ducha Vianoc v našej nemocnici obzvlášť silným spôsobom. Stále existuje mnoho dobrých ľudí, ktorí radi venujú či už svoj čas, energiu alebo finančné prostriedky na pomoc dobrej veci.

Aktuality 12.12.2019

Dar pre onkologické oddelenie v Michalovciach

Nemocnica Svet zdravia Michalovce prijala peňažný dar od Ligy proti rakovine z 22. ročníka Dňa narcisov vo výške 1500€ na nákup gynekologického kresla za účelom zlepšenia starostlivosti o onkologického pacienta.

Aktuality 12.12.2019

Nové centrum intervenčnej angiológie

Nemocnica Svet zdravia Michalovce predstavila nové centrum intervenčnej angiológie. Jeho základom je pracovisko s novým biplanárnym angiografom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO