Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota    14.06.2019

MDD v nemocnici v Rimavskej Sobote

Krásny slnečný deň plný hudby bol predzvesťou milej akcie. Druhý júnový týždeň sme v našej nemocnici oslávili deň detí.

Navštívili nás hasiči a policajti, ktorí okrem rôznych služobných vozidiel poukazovali naším najmenším výstroje a výzbroje. Policajti  predviedli aj ukážku s cvičeným služobným psíkom. Detičky sa mohli povoziť na koníkovi, mali k dispozícii nafukovací hrad, kreatívny kútik a  maľovanie na tvár. Po zdolaní všetkých disciplín ich čakala odmena. O zábavu sa postarali aj futbalisti z MŠK Rimavská Sobota, ktorí navštívili aj hospitalizované detičky na Detskom oddelení a darovali im dresy a lopty.

Hospitalizovaným detičkám sme darovali malý darček a za ich statočnosť sme ich odmenili medailou a diplomom.

Aj touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým záchranným zložkám, futbalistom z MŠK Rimavská Sobota a poisťovni Dôvera a našim dobrovoľníkom za spoluprácu.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 26.05.2020

Trebišovská nemocnica vynovila hematologickú ambulanciu

Pacienti trebišovskej nemocnice môžu navštevovať novú hematologickú ambulanciu. Nemocnica začiatkom roka tri mesiace rekonštruovala dlhodobo nevyužívané priestory detského RTG pracoviska, do ktorých ambulanciu presunula a do prestavby investovala 42-tisíc eur.

Aktuality 26.05.2020

Pre koronavírus nemôžu cestovať? Zdravotníci svidníckej nemocnice si dávali každý deň kávu v inej časti sveta

Paríž, Benátky či New York. Zdravotníci svidníckej nemocnice si počas tohto týždňa mohli dať kávu každý deň v inej časti sveta. Vedenie nemocnice sa im aj takto chcelo poďakovať za zvládnutie epidémie koronavírusu a v čase, keď ešte nie je možné cestovať, ich na chvíľu vziať do rôznych známych metropol.

Aktuality 22.05.2020

Dar od Nadácie Križovatka pre nemocnicu v Rimavskej Sobote

Nadácia Križovatka získala od sponzorov pre pôrodnicu nemocnice Rimavská Sobota plienky ako dar. Poďakovanie za tento ušľachtilý dar patrí pani riaditeľke Táni Tomasch z nadácie Križovatka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO