Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota    14.06.2019

MDD v nemocnici v Rimavskej Sobote

Krásny slnečný deň plný hudby bol predzvesťou milej akcie. Druhý júnový týždeň sme v našej nemocnici oslávili deň detí.

Navštívili nás hasiči a policajti, ktorí okrem rôznych služobných vozidiel poukazovali naším najmenším výstroje a výzbroje. Policajti  predviedli aj ukážku s cvičeným služobným psíkom. Detičky sa mohli povoziť na koníkovi, mali k dispozícii nafukovací hrad, kreatívny kútik a  maľovanie na tvár. Po zdolaní všetkých disciplín ich čakala odmena. O zábavu sa postarali aj futbalisti z MŠK Rimavská Sobota, ktorí navštívili aj hospitalizované detičky na Detskom oddelení a darovali im dresy a lopty.

Hospitalizovaným detičkám sme darovali malý darček a za ich statočnosť sme ich odmenili medailou a diplomom.

Aj touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým záchranným zložkám, futbalistom z MŠK Rimavská Sobota a poisťovni Dôvera a našim dobrovoľníkom za spoluprácu.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 22.10.2019

Aké sú výhody liečby rázovou vlnou?

Ošetrenie rázovou vlnou je kombináciou okamžitého účinku rázovej vlny a hĺbkového efektu radiofrekvenčnej biostimulácie.

Aktuality 22.10.2019

Praktický nácvik v galantskej nemocnici

Na oddelení urgentného príjmu v Nemocnici s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s. sa uskutočnil dňa 10. 10. 2019 so začiatkom o 10.00 hod., pravidelný praktický nácvik príjmu osoby podozrivej z vysoko nebezpečnej nákazy.

Aktuality 21.10.2019

Pozvánka Povedz aj ty NIE rakovine prsníka

Nemocnica Svet zdravia Trebišov v spolupráci s alianciou NIE RAKOVINE si Vás dovoľuje pozvať na deň prevencie karcinómu prsníka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO