Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    04.06.2019

MDD vo vranovskej nemocnici

Medzinárodný deň detí 1. júna je sviatkom našich najmenších. Pri príležitosti tohto sviatku vedenie Vranovskej nemocnice 31.5.2019 pripravilo príjemne popoludnie plné hier a zábavy pre deti našich zamestnancov.

 

Areálom nemocnice sa ozýval smiech, spev a dobrá nálada, ktorá bola vyčarená na detských tvárach. Deti sa radovali hlavne z atrakcií, ktoré na nich čakali. Veľký úspech mala zorbingová guľa, ktorú si musel každý vyskúšať. Deti neobišli ani veľký skákaci hrad, na ktorom sa vyšantili do sýtosti. Okrem smiechu na detských tváričkách žiarili aj rôzne zaujímavé motívy, ornamenty, ktoré im vyčarili animátorky pri maľovaní na tvár. Pre najmenších bol pripravený detský kútik a tvorivé dielničky.

Najväčšou atrakciou boli hasiči, ktorí deti povozili na hasičskej bugine. Hlavne chlapci sa veľa dozvedeli o práci hasičov, zaujímalo ich, čo sa nachádza v hasičskom aute a vyskúšali si aké je to sedieť za volantom hasičského auta. Pre deti a rodičov boli pripravené chutné dobroty, koláče, sladký melón a osviežujúce nápoje.

Nezabudli sme ani na detičky, ktoré boli hospitalizované na detskom oddelení Vranovskej nemocnice. Drak, maskot hasičov, potešil na oddelení detičky, ktorým priniesol sladké prekvapenie a obdaroval ich medailou a diplomom za statočnosť, ktorú preukázali počas svojej hospitalizácie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 17.09.2020

Východné Slovensko súrne potrebuje nové centrá intervenčnej rádiológie

Michalovská nemocnica je technologicky pripravená, žiada však väčšiu podporu zo strany najväčšej štátnej zdravotnej poisťovne.

Aktuality 16.09.2020

Dobré skutky sa dejú, zapoj sa do týždňa dobrovoľníctva aj ty!

Aktuality 16.09.2020

Topoľčianska nemocnica vynovila onkologický stacionár

Topoľčianska nemocnica komplexne vynovila svoj onkologický stacionár. Priestory, v ktorých sa podáva pacientom chemoterapia niekedy aj viac ako šesť hodín, budú odteraz komfortnejšie a pacientom aspoň trochu pomôžu odbúrať stres počas náročnej liečby. Nový stacionár, kde minulý rok podali vyše 1300 dávok chemoterapie, vznikol s finančnou podporou zdravotnej poisťovne Dôvera. Celkovo sa náklady vyšplhali na 18-tisíc eur.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO