Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    18.06.2019

Maratón dobrej vôle vo Vranovskej nemocnici

Na pediatrickom oddelení Vranovskej nemocnice sa v piatok 14.6.2019 rozdávala radosť. Folkloristi spríjemnili predpoludnie personálu aj malým pacientom a organizátori Maratónu dobre vôle v Nižnom Hrušove sa postarali o dary.

 

„Som veľmi milo prekvapený, že sa našli ľudia, ktorí chcú robiť radosť iným. Ak niekto dokáže myslieť na ostatných, poteší to dvojnásobne,“ poďakoval sa primár pediatrického oddelenia Igor Schneider. Posolstvo pomáhať je jedným z hlavných pilierov Maratónu dobrej vôle, ktorý sa prvýkrát na východnom Slovensku konal v Nižnom Hrušove. Cieľom je dobrovoľné háčkovanie a pletenie štvorcov, z ktorých sa vytvoria deky a následne sa darujú do nemocníc, detských domovov a domovov dôchodcov. Koordinátorka projektu Marcela Krištanová a starosta obce Ján Fenčák darovali 33 diek a 9 novorodeneckých čiapočiek. „Teší ma, že so ženami v Nižnom Hrušove, ktoré sa aktívne zapojili do maratónu sa stretávame naďalej a spolupracujeme na nových dekách, ktoré by sme mohli v čase okolo Mikuláša odovzdať detskému domovu,“ uviedla Marcela Krištanová.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

Aktuality 14.10.2019

Žiarska nemocnica zrekonštruovala oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila nové zázemie pre pacientov a zamestnancov oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

Aktuality 11.10.2019

Pozvánka na Deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie

Nemocnica Svet zdravia Trebišov a Liga za duševné zdravie Vás pozývajú na deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie 14. októbra 2019.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO