Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    18.06.2019

Maratón dobrej vôle vo Vranovskej nemocnici

Na pediatrickom oddelení Vranovskej nemocnice sa v piatok 14.6.2019 rozdávala radosť. Folkloristi spríjemnili predpoludnie personálu aj malým pacientom a organizátori Maratónu dobre vôle v Nižnom Hrušove sa postarali o dary.

 

„Som veľmi milo prekvapený, že sa našli ľudia, ktorí chcú robiť radosť iným. Ak niekto dokáže myslieť na ostatných, poteší to dvojnásobne,“ poďakoval sa primár pediatrického oddelenia Igor Schneider. Posolstvo pomáhať je jedným z hlavných pilierov Maratónu dobrej vôle, ktorý sa prvýkrát na východnom Slovensku konal v Nižnom Hrušove. Cieľom je dobrovoľné háčkovanie a pletenie štvorcov, z ktorých sa vytvoria deky a následne sa darujú do nemocníc, detských domovov a domovov dôchodcov. Koordinátorka projektu Marcela Krištanová a starosta obce Ján Fenčák darovali 33 diek a 9 novorodeneckých čiapočiek. „Teší ma, že so ženami v Nižnom Hrušove, ktoré sa aktívne zapojili do maratónu sa stretávame naďalej a spolupracujeme na nových dekách, ktoré by sme mohli v čase okolo Mikuláša odovzdať detskému domovu,“ uviedla Marcela Krištanová.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 12.12.2019

Pravý duch Vianoc v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Tento rok cítime ducha Vianoc v našej nemocnici obzvlášť silným spôsobom. Stále existuje mnoho dobrých ľudí, ktorí radi venujú či už svoj čas, energiu alebo finančné prostriedky na pomoc dobrej veci.

Aktuality 12.12.2019

Dar pre onkologické oddelenie v Michalovciach

Nemocnica Svet zdravia Michalovce prijala peňažný dar od Ligy proti rakovine z 22. ročníka Dňa narcisov vo výške 1500€ na nákup gynekologického kresla za účelom zlepšenia starostlivosti o onkologického pacienta.

Aktuality 12.12.2019

Nové centrum intervenčnej angiológie

Nemocnica Svet zdravia Michalovce predstavila nové centrum intervenčnej angiológie. Jeho základom je pracovisko s novým biplanárnym angiografom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO