Aktuality, Blog, Galanta    06.11.2017

Mamografické a ultrazvukové vyšetrenia prsníkov s výrazne kratšími čakacími dobami

Oddelenie rádiodiagnostiky galantskej nemocnice vykonáva od začiatku roka 2017, vo svojich vynovených priestoroch, mamografické vyšetrenia a ultrazvukové vyšetrenia prsníkov, s výrazne kratšími priemernými čakacími dobami, ktoré sa pohybujú okolo 10 pracovných dní.

Pacientky sa tak dostanú na vyšetrenie včas, pričom v prípade potreby môžu v rovnako krátkom čase absolvovať aj doplňujúce ultrazvukové vyšetrenie prsníkov. Výsledky vyšetrení sú pacientkám a ich odosielajúcim lekárom k dispozícii vo veľmi krátkej dobe, ktorá sa v priemere pohybuje okolo 14 dní.

Objednať sa na tieto druhy vyšetrení je možné v pracovných dňoch, denne od 7,00 do 14,00 hod. osobne na recepcii pracoviska, alebo telefonicky na čísle 031 / 78 33 291, pričom vyšetrenia sú rovnako vykonávané denne a to v čase od 7,30 do 10,30 hod.”.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.03.2018

Kaplnka v Nemocnici novej generácie má byť srdcom nemocnice

V novej budove michalovskej nemocnice sa prvý jarný deň, 20. marca 2018, uskutočnil akt požehnania nemocničnej kaplnky.

Aktuality 19.03.2018

Aj „sladký život“ môže byť nebezpečný

Sladký život, alebo život diabetika, ľudovo povedané cukrovkára pri oneskorenej  liečby či nesprávnej životospráve môže byť pre kvalitu života, ako aj jeho dĺžku nebezpečný. V tejto súvislosti  nemocnica Svetu Zdravia vo Svidníku prostredníctvom personálu Diabetologickej ambulancie zrealizovala prednášky  pre klientov denného stacionára ATRIUM a pre klientov Senior dom SVIDA vo Svidníku.

Aktuality 16.03.2018

Sladké srdiečka pre prvodarcov

Empatia patrí k jedným zo základných znakov ľudskosti, a touto vlastnosťou sa vyznačuje aj pani Marieta Koščíková, ktorá sa postarala o milé prekvapenie v podobe sladkého perníkového srdiečka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO