Aktuality, Humenné    13.08.2020

MALÍČEK maličkým

Každý rodič si želá, aby jeho dieťa bolo zdravé. Taktiež chce mať možnosť byť svojmu dieťatku nablízku a v neposlednej rade je pre neho dôležitá aj pomoc a podpora okolia.

 

Rovnako aj v Občianskom združení MALÍČEK chcú, aby deti odchádzali z nemocnice domov čo najzdravšie. Taktiež je ich prioritou, aby predčasne narodené dieťa a jeho rodina mala v zdravotníckom zariadení vytvorený priestor pre spoznávanie sa a aby bola prítomnosť blízkych vnímaná ako najlepšia starostlivosť o dieťa.

MALÍČEK už niekoľko rokov podporuje predčasne narodené deti a ich rodiny a prispieva tak k zlepšeniu ich starostlivosti. Občianske združenie participuje na rôznych projektoch a okrem iného sa snaží o zviditeľnenie starostlivosti o „predčiasniatka“. Spolupracuje s neonatologickými pracoviskami po celom Slovensku  a Nemocnica Humenné nie je výnimkou.

MALÍČEK sa rozhodol podporiť tých najmenších a najzraniteľnejších pacientov a ich mamičky a odovzdal Novorodeneckému oddeleniu elektrickú odsávačku materského mlieka Symfony od Medely.

V mene maličkých a ich mamičiek ĎAKUJEME!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.09.2020

Dobré skutky sa dejú – týždeň dobrovoľníctva v humenskej nemocnici

Dobrovoľnícke centrum KRAJŠÍ DEŇ Humenné si v rámci týždňa dobrovoľníctva, ktorý bol na celom Slovensku vyhlásený 16. – 22.9.2020 pripravilo niekoľko milých aktivít.

Aktuality 22.09.2020

Nemocnica Svet zdravia Svidník sa stala súčasťou národnej kampane Týždeň dobrovoľníctva

Týždeň dobrovoľníctva 2020 je realizovaný s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a organizácie Iuventa - Slovenský inštitút mládeže.

Aktuality 17.09.2020

Východné Slovensko súrne potrebuje nové centrá intervenčnej rádiológie

Michalovská nemocnica je technologicky pripravená, žiada však väčšiu podporu zo strany najväčšej štátnej zdravotnej poisťovne.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO