Aktuality, Michalovce    18.05.2022

Máj v znamení sestier

12. máj patrí už ako každý rok sestrám a pôrodným asistentkám. V tento významný deň sme si pripomenuli Medzinárodný deň sestier.

V nadväznosti na tento sviatok odštartoval tím manažérov klastrov a vedúcich sestier peknú tradíciu v podobe špeciálneho teambuildingu, kde majú možnosť prebrať ako pracovné veci, tak aj bežné témy, oddýchnuť si a upevniť kolektív. Práca nielen sestier, ale všetkých zdravotníkov je náročná a preto sú podobné chvíle určite dôležité ako pre upevňovanie vzťahov, tak aj pre zlepšenie atmosféry na pracovisku a profesionálnych výkonov.

Galéria



Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO