Aktuality, Svidník    13.02.2020

Liečime s úsmevom

Občianske združenie červený nos prostredníctvom svojich klaunov prináša na pôdu nemocníc humor a radosť hospitalizovaným deťom.

 

Bolo tomu tak aj v nemocnici Svidník 11. 2. 2020, kde zdravotní klauni sa počas celého popoludnia venovali detičkám na pediatrickom oddelení.

Bolo to ako mávnutie čarovným prútikom, radosť, úsmev a detská bezprostrednosť zvíťazili aspoň na chvíľočku nad príznakmi choroby. Detičky si prevzali od zdravotných klaunov malinke darčeky vo forme balónových hračiek a každé dieťa získalo diplom za statočnosť.

Úžasná atmosféra sa niesla celým oddelením a bola mimoriadne dôležitá.

… pretože liečime úsmevom.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.02.2020

Umelá inteligencia v nemocniciach Svet zdravia: Radí pri pacientoch po cievnej mozgovej príhode

Výsledky každého pacienta s podozrením na cievnu mozgovú príhodu od tohto mesiaca hodnotí v galantskej nemocnici aj umelá inteligencia. Sieť nemocníc Svet zdravia, do ktorej patrí aj tá v Galante, totiž od februára zaviedla do siedmich svojich nemocníc systém e-Stroke Suite od spoločnosti Brainomix.

Aktuality 21.02.2020

Valentínska kvapka krvi 2020 v rožňavskej nemocnici

Územný spolok SČK tohtoročnú Valentínsku kvapku krvi opäť realizoval na pôde Nemocnice s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a. s.. Kampaň podporili nielen skúsení viacnásobní darcovia, ale zapojilo sa i množstvo prvodarcov - študentov stredných škôl SOŠ technickej, Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika či Obchodnej akadémie v Rožňave.

Aktuality 21.02.2020

Valentínske darovanie krvi v Trebišove

Valentínsky piatok sa niesol v Trebišove v duchu pomoci druhým. Na hematologicko- transfúznom oddelení sa zišlo takmer 50 darcov, ktorí prišli nezištne darovať to najcennejšie, svoju krv.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO