Aktuality, Svidník    13.02.2020

Liečime s úsmevom

Občianske združenie červený nos prostredníctvom svojich klaunov prináša na pôdu nemocníc humor a radosť hospitalizovaným deťom.

 

Bolo tomu tak aj v nemocnici Svidník 11. 2. 2020, kde zdravotní klauni sa počas celého popoludnia venovali detičkám na pediatrickom oddelení.

Bolo to ako mávnutie čarovným prútikom, radosť, úsmev a detská bezprostrednosť zvíťazili aspoň na chvíľočku nad príznakmi choroby. Detičky si prevzali od zdravotných klaunov malinke darčeky vo forme balónových hračiek a každé dieťa získalo diplom za statočnosť.

Úžasná atmosféra sa niesla celým oddelením a bola mimoriadne dôležitá.

… pretože liečime úsmevom.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 26.05.2020

Trebišovská nemocnica vynovila hematologickú ambulanciu

Pacienti trebišovskej nemocnice môžu navštevovať novú hematologickú ambulanciu. Nemocnica začiatkom roka tri mesiace rekonštruovala dlhodobo nevyužívané priestory detského RTG pracoviska, do ktorých ambulanciu presunula a do prestavby investovala 42-tisíc eur.

Aktuality 26.05.2020

Pre koronavírus nemôžu cestovať? Zdravotníci svidníckej nemocnice si dávali každý deň kávu v inej časti sveta

Paríž, Benátky či New York. Zdravotníci svidníckej nemocnice si počas tohto týždňa mohli dať kávu každý deň v inej časti sveta. Vedenie nemocnice sa im aj takto chcelo poďakovať za zvládnutie epidémie koronavírusu a v čase, keď ešte nie je možné cestovať, ich na chvíľu vziať do rôznych známych metropol.

Aktuality 22.05.2020

Dar od Nadácie Križovatka pre nemocnicu v Rimavskej Sobote

Nadácia Križovatka získala od sponzorov pre pôrodnicu nemocnice Rimavská Sobota plienky ako dar. Poďakovanie za tento ušľachtilý dar patrí pani riaditeľke Táni Tomasch z nadácie Križovatka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO