Polikliniky ProCare 0907 888 999
Nemocnice Svet zdravia 055 / 327 7777
Kontakty Klientská zóna

MUDr. Štefan Szeiff, MPH

Urologická ambulancia, ProCare Betliarska Urológ / Operatér

úkony: akútne ošetrenie, cystoskopie aj flexibilné, diagnostické, diagnostika výskytu a očkovanie na HPV u mužov, digitálne vyšetrenie prostaty, dilatácia močovej rúry u ženy a muža, instilačná intravezikálna terapia pri opakovaných zápaloch močového mechúra, katetrizácia močového mechúra u muža a ženy, kontrolné vyšetrenie, konzultácia, manuálna repozícia parafimózy, odstránenie nádorov na vonkajších genitáliách, operácie fimózy, operácie hydrokély, punkčná biopsia, punkčné biopsie prostaty pod ultrasonografickou kontrolou, semenníkov a nadsemeníkov, skróta, transrektálna ultrasonografia, ultrazvukové vyšetrenie obličiek/močového mechúra a prostaty, ultrazvukové vyšetrenie semenníkov a nadsemeníkov, urodynamické vyšetrenie, urodynamické vyšetrenie- uroflowmetria, urologická sexuológia (andrológia) - problematika porúch erekcie a plodnosti u mužov, USG obličiek

Ďalšie pôsobisko lekára:
JZS - Urológia, ProCare Betliarska
Operatér

Ordinačné hodiny

Urologická ambulancia, ProCare Betliarska

  • Pondelok: 07:45 - 12:00    12:30 - 15:00
  • Utorok: 07:45 - 12:00   12:30 - 15:30
  • Streda: 07:45 - 12:00   12:30 - 15:00
  • Piatok: 07:45 - 12:00   12:30 - 13:30

Profil

MUDr. Štefan Szeiff, MPH sa venuje urológii od roku 1995, kedy ukončil štúdium na LF UK v Bratislave. Má dve atestácie z urológie a nadstavbovú atestáciu z andrológie (urologická sexuológia).

Pracoval na Urologicko-andrologickom oddelení fakultnej nemocnice v Bratislave, ako aj roky v zahraničí. S pacientmi plynulo komunikuje i po nemecky, rusky a anglicky . Taktiež sa venuje urologickej sexuológii a problematike porúch plodnosti u mužov.

Je autorom a spoluautorom  viacerých článkov v zdravotníckych a odborných periodikách, resp. prednášok na odborných podujatiach.

Výkony

Punkčné biopsie prostaty pod ultrasonografickou kontrolou, cystoskopie aj flexibilné, uroflowmetria, diagnostika výskytu a očkovanie na HPV u mužov, instilačnú intravezikálnu terapiu pri opakovaných zápaloch močového mechúra. Taktiež sa venuje  urologickej sexuológii a problematike porúch plodnosti u mužov.