Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    14.08.2013

Klimatizácia pre pacientov v NsP Trebišov a.s.

Toto leto dostali klimatizačné zariadenie aj jednotky intenzívnej starostlivosti Neurologického a Interného oddelenia.

Doteraz mali klimatizáciu iba na Oddelení anestézy a intenzívnej medicíny a na centrálnych operačných sálach. Keďže na týchto oddeleniach sú hospitalizovaní pacienti v ťažkých stavoch, snahou je zabezpečiť im stabilnú teplotu, ktorá ich nebude extrémne zaťažovať. Kvalitný vzduch má nesmierny význam, pretože mnoho škodlivín sa vytvára práve v uzavretej miestnosti bez klímy z prachu, vírusov, plesní, baktérií, či peľu. Vhodné čisté prostredie vplýva na celkovú pohodu, lepšie hojenie rán, rýchlejšie uzdravenie pacientov, ale aj výkonnosť lekárov a sestier.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 31.03.2020

Ako ochrániť deti pred prenosom COVID-19?

Aby ste deti uchránili pred prenosom ochorenia COVID-19, mali by ste ich častejšie upozorňovať na preventívne odporúčania, až sa z nich stanú postupne správne návyky.

Aktuality 31.03.2020

V michalovskej nemocnici pomáha armáda aj polícia

V súvislosti sa aktuálnou epidemiologickou situáciou pomáhajú od 30. 3. 2020 pri jednotlivých vstupoch v Nemocnici Svet zdravia Michalovce aj Ozbrojené sily Slovenskej republiky, konkrétne 22. mechanizovaný prápor Michalovce a Okresné riaditeľstvo policajného zboru Slovenskej republiky v Michalovciach.

Aktuality 31.03.2020

Služby psychológa v čase pandémie COVID-19

Ambulancia klinickej psychológie Nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota poskytuje svojim klientom a pacientom psychologické služby cez telefón.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO