MAJTE SVOJE ZDRAVIE POD KONTROLOU
ONLINE CEZ NOVÚ KLIENTSKU ZÓNU

  • rezervácia termínu u lekára
  • registrácia príchodu do čakárne
  • zrušenie alebo zmena termínu vyšetrenia
  • notifikácie o blížiacich sa termínoch a dôležitých oznamoch
  • úhrada platieb
  • prehľad absolvovaných aj plánovaných vyšetrení
  • prehľad záznamov z lekárskych správ a predpísaných liekov
  • chat s agentom callcentra
Registrujte sa  Prihláste sa

Ako si vytvoríte účet v novej klientskej zóne?

Pozrite si návod, ako sa zaregistrovať a aktivovať si svoj účet

Čo užitočné vám úplne nová ProCare klientska zóna ponúka?

Rezervácia termínu u lekára

Vyšetrenia u vybraných lekárov si teraz môžete rezervovať priamo zo svojho počítača či telefónu. Oproti starej klientskej zóne sme významne navýšili počty dostupných  termínov a naďalej plánujeme rozširovať lekárske tímy. Váš termín si tiež môžete v prípade potreby vďaka pár jednoduchým klikom sami zmeniť či zrušiť.

Pozrite si návod, ako jednoducho si môžete rezervovať termín u lekára

Registrácia príchodu do čakárne

Svoj príchod do polikliniky už nemusíte nahlasovať v klientskom centre či v registračnom kiosku. Po novom  to  môžete urobiť pohodlne online zo svojho mobilu. Váš lekár tak okamžite dostane informáciu, že ste na mieste.

Online chat s agentom call centra

Preferujete skôr písomnú než telefonickú komunikáciu? Do novej klientskej zóny sme vám pridali možnosť kontaktovať  call centrum prostredníctvom chatu. Naši agenti vám budú k dispozícii online počas jeho prevádzkovej doby alebo nám kedykoľvek, keď nie sme online, môžete zanechať odkaz a my vás budeme spätne kontaktovať.

Úhrady za služby

V novej klientskej zóne sme pre vás vynovili platobnú bránu a úhrady tak odteraz budú opäť o niečo pohodlnejšie! K automatickým platbám ComfortPay pribudla možnosť platby kartou, možnosť platby za zdravotné výkony a služby prostredníctvom Apple Pay, Google Pay či prostredníctvom QR kódu.

Kompletná evidencia klienta na jednom mieste

Prehľady lekárov,  liekov a vyšetrení máte po ruke

Vďaka novej klientskej zóne máte k dispozícii dokonalý  prehľad o všetkých vašich absolvovaných a plánovaných vyšetreniach, vrátane elektronických záznamov lekárskych správ. Prezrieť si tiež môžete zoznam historicky predpísaných liekov, ku ktorým sú pre vaše pohodlie priložené aj elektronické verzie príbalových letákov. Vďaka klientskej zóne nájdete na jednom mieste aj zoznam vašich lekárov prvého kontaktu či pravidelne navštevovaných špecialistov.

Klientsky program, platnosť, benefity

Samozrejmosťou klientskej zóny je prehľad o vašom programe klientskych služieb, jeho platnosti a benefitoch, ktoré vďaka programu môžete využívať a v klientskej zóne si ich aj priamo aktivovať. Nájdete tu aj evidenciu uhradených a neuhradených platieb a vylepšené možnosti ich úhrady.

Ďalšie všeobecné informácie

Polikliniky, lekári, špecializácie

Na jednom mieste teraz vďaka novej klientskej zóne nájdete podrobné informácie o jednotlivých poliklinikách siete ProCare, zoznam všetkých špecializácií a lekárov, ktorí v našich zdravotníckych zariadeniach pôsobia. K dispozícii sú vám aj vylepšené možnosti filtrovania a vyhľadávania, a tiež rôzne praktické informácie o vybavení polikliník či spojoch verejnej dopravy.

Centrum pomoci, notifikácie, správy

Súčasťou klientskej zóny je centrum pomoci, kde nájdete návody a odpovede na často kladené otázky, rovnako tu môžete zanechať svoj odkaz či pripomienku, prípadne nahlásiť technický problém. Klientska zóna vás vždy upozorní na blížiace sa termíny vyšetrení a dôležité oznamy.

Registrujte sa