Aktuality, Stropkov    15.11.2021

Klientka Špecializovaného centra sociálnych služieb v Stropkove oslávila 98 rokov

Dožiť sa v radosti nového rána je zázrak milosti, najkrajší dar Pána.

Takejto veľkej milosti bolo dopriate našej klientke p. Helene Suvákovej, ktorá 10. novembra oslávila 98 rokov svojho života.

Pani Suváková trávi „jeseň svojho života“ v našom Špecializovanom centre sociálnych služieb v Stropkove už 6 – ty rok.  Je to silná a  obdivuhodná žena, ktorá sa dokáže tešiť zo života a zaujímať sa o dianie okolo seba.

Pani Suváková je stále aktívna, ochotne a rada sa zapojí do rôznych záujmových činnosti, ktoré sa v našom zariadení konajú. Najväčšou záľubou je pre ňu čítanie náboženskej literatúry a sledovanie náboženských programov. Jej silná viera a rodina sú pre ňu najväčšou oporou.

Pani Suvákovej želáme ešte pevné zdravie, veľa radosti a spokojnosti do ďalších dni jej života.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.11.2021

Študenti, naši hrdinovia s veľkým srdcom

Študenti, maturanti sa aktívne zapojili do výzvy Hematologicko - transfúziologického oddelenia nemocnice Svidník a prišli 19.11.2021 darovať to najcennejšie - svoju krv, pre pacientov nemocníc, ktorí aj počas veľmi náročnej pandémie potrebujú k záchrane života krv iného človeka.

Aktuality 16.11.2021

Deň predčasne narodených detí

17. novembra si každoročne pripomíname Svetový deň predčasne narodených detí. Tento deň bol založený európskymi rodičovskými organizáciami a rodičmi predčasne narodených detí v roku 2008. Cieľom bolo informovať o problematike predčasných pôrodov.

Aktuality 15.11.2021

EMG workshop v rimavskosobotskej nemocnici

V októbri Nemocnica Svet zdravia Rimavská Sobota usporiadala EMG workshop, ktorého sa zúčastnili elektromyografisti z celého Slovenska.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO