Aktuality, Stropkov    15.11.2021

Klientka Špecializovaného centra sociálnych služieb v Stropkove oslávila 98 rokov

Dožiť sa v radosti nového rána je zázrak milosti, najkrajší dar Pána.

Takejto veľkej milosti bolo dopriate našej klientke p. Helene Suvákovej, ktorá 10. novembra oslávila 98 rokov svojho života.

Pani Suváková trávi „jeseň svojho života“ v našom Špecializovanom centre sociálnych služieb v Stropkove už 6 – ty rok.  Je to silná a  obdivuhodná žena, ktorá sa dokáže tešiť zo života a zaujímať sa o dianie okolo seba.

Pani Suváková je stále aktívna, ochotne a rada sa zapojí do rôznych záujmových činnosti, ktoré sa v našom zariadení konajú. Najväčšou záľubou je pre ňu čítanie náboženskej literatúry a sledovanie náboženských programov. Jej silná viera a rodina sú pre ňu najväčšou oporou.

Pani Suvákovej želáme ešte pevné zdravie, veľa radosti a spokojnosti do ďalších dni jej života.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO