Aktuality, Michalovce    29.10.2019

Kemp mladých chirurgov

Opäť posúvame hranice našich vedomostí a zručností o čosi ďalej. Pod záštitou Nemocnice Svet zdravia Michalovce pripravil MUDr. Štefan Kvak prvý ročník kempu mladých chirurgov

 

Lekári z Michaloviec, Trebišova, Humenného, Svidníka, Vranova nad Topľou a Galanty mali možnosť vyskúšať si nielen pokročilý laparoskopický trenažér, ale aj zaujímavé operačné postupy a techniky. Kemp prebiehal od 23. 10. 2019 do 26. 10. 2019 a skladal sa z praktickej a teoretickej časti. Počas týchto dní si účastníci kempu v poobedňajších hodinách vypočuli trinásť odborných prednášok, ktoré dopĺňali praktickú časť na centrálnych operačných sálach.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 06.07.2020

Pacientom s chorým srdcom pomôže nový prístroj. Je prvým v strednej Európe.

V bratislavskom Centre intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby CINRE pribudla pre pacientov nová sála, ktorá je vybavená jedinečným prístrojom. Angiografický systém ARTIS icono umožní vďaka špičkovej technológii a umelej inteligencii vyšetriť viac pacientov za kratší čas. CINRE je prvé zdravotnícke zariadenie v strednej Európe, v ktorom bude tento prístroj slúžiť pacientom.

Aktuality 30.06.2020

Ako na alergickú nádchu

K typickým prejavom alergie počas peľovej sezóny patrí nádcha, slzenie očí, svrbenie slizníc, kašeľ, dýchacie ťažkosti, bolesti hrdla. Ako zvládnuť práve alergickú nádchu? Dozviete sa v rade MUDr. Dušany Žinčákovej, primárky oddelenia vnútorného lekárstva Nemocnice Svet zdravia Humenné a imunoalergologička.

Aktuality 29.06.2020

Vďaka tabletom sa naši klienti skontaktovali so svojou rodinou

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO