Aktuality, Michalovce    29.10.2019

Kemp mladých chirurgov

Opäť posúvame hranice našich vedomostí a zručností o čosi ďalej. Pod záštitou Nemocnice Svet zdravia Michalovce pripravil MUDr. Štefan Kvak prvý ročník kempu mladých chirurgov

 

Lekári z Michaloviec, Trebišova, Humenného, Svidníka, Vranova nad Topľou a Galanty mali možnosť vyskúšať si nielen pokročilý laparoskopický trenažér, ale aj zaujímavé operačné postupy a techniky. Kemp prebiehal od 23. 10. 2019 do 26. 10. 2019 a skladal sa z praktickej a teoretickej časti. Počas týchto dní si účastníci kempu v poobedňajších hodinách vypočuli trinásť odborných prednášok, ktoré dopĺňali praktickú časť na centrálnych operačných sálach.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 12.12.2019

Pravý duch Vianoc v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Tento rok cítime ducha Vianoc v našej nemocnici obzvlášť silným spôsobom. Stále existuje mnoho dobrých ľudí, ktorí radi venujú či už svoj čas, energiu alebo finančné prostriedky na pomoc dobrej veci.

Aktuality 12.12.2019

Dar pre onkologické oddelenie v Michalovciach

Nemocnica Svet zdravia Michalovce prijala peňažný dar od Ligy proti rakovine z 22. ročníka Dňa narcisov vo výške 1500€ na nákup gynekologického kresla za účelom zlepšenia starostlivosti o onkologického pacienta.

Aktuality 12.12.2019

Nové centrum intervenčnej angiológie

Nemocnica Svet zdravia Michalovce predstavila nové centrum intervenčnej angiológie. Jeho základom je pracovisko s novým biplanárnym angiografom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO