Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    24.07.2017

Keď nás naša práca napĺňa

Na to, aby sme mohli poskytovať našim pacientom kvalitnú a odbornú zdravotnú starostlivosť, je potrebný zdravotnícky personál, ktorý sa neustále vzdeláva a napreduje vo svojej profesionálnej odbornosti.

Sme radi, že jedna z našich psychologičiek z psychiatrického oddelenia, Mgr. Jana Maliňáková, je okrem svojej práci v nemocnici aj výskumným pracovníkom v Národnom ústave duševného zdravia so sídlom v Prahe.

Táto významná inštitúcia má medzinárodné renomé a v odborných kruhov je vysoko hodnotená. Mgr. Maliňáková, ako výskumná pracovníčka Národného ústavu duševného zdravia, sa aktívne podieľa na vývine nových klinických metód v oblasti skúmania depresií a úzkostných porúch.

Takisto analyzuje dáta a robí výstupy, ktoré sú súčasťou mnohých zahraničných publikácii. Sama publikuje a vydáva odborné články, ktoré sú prezentované na svetovej úrovni. O jej práci sa môžete dočítať viac na linku.

Veríme, že osobná zanietenosť Mgr. Maliňákovej a jej úprimný záujem vzdelávať sa, budú pre našich pacientov jasným signálom, že nám záleží na tom, aby sme im vedeli pomôcť a poskytnúť komplexnú zdravotnú starostlivosť na čo najvyššej úrovni.

1111.PNGĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.02.2018

Humenská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Humenné dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Michalovská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Michalovce dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Začína sa štvrtý ročník súťaže Medik roka 2018

Sieť nemocníc Svet zdravia vyhlasuje spoločne s partnermi už štvrtý ročník odbornej súťaže určenej pre študentov 5. a 6. ročníka lekárskych fakúlt Medik roka 2018. Budúci lekári v odbore všeobecné lekárstvo si v nej môžu preveriť a zmerať svoje teoretické poznatky. Aprílové vyvrcholenie súťaže v Michalovciach ponúkne následne 20 finalistom kombináciu odborných workshopov a napínavého súťaženia v praktických podmienkach skutočnej nemocnice. Na jedného víťaza čaká finančná výhra v hodnote 3000 eur. Všetkým finalistom bude súčasne ponúknuté garantované pracovné miesto v nemocnici siete Svet zdravia, traja najlepší si budú môcť vybrať oddelenie podľa vlastného výberu. Registrácia do súťaže prebieha na stránke www.medikroka.sk do 18. marca 2018.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO